Evde etiket işi veren firmalar ve telefonları

Son yıllarda işsizlik oranları hızlı bir şekilde artış gösteriyor. Bunun yanında çok sayıda vatandaşımız da ev hanımı gibi çeşitli sebeplerle tam zamanlı bir işte çalışma imkanı elde edemiyor. Tam zamanlı, sigortalı bir işte çalışmıyor olmak aile ekonomisine katkı sağlanmayacağı anlamını ise taşımıyor. Evde yapılabilecek ek işler ile oldukça basit bir şekilde ciddi miktarlarda kazanç sağlamanız mümkündür. Bu işlerden bir tanesi de evde etiket işi. Evde etiket işi, evde ek iş yapanların sıklıkla yaptıkları bir iştir. Peki nedir bu evde etiket işi, nasıl yapılır?

Evde etiket işi nedir, nasıl yapılır?

Son yıllarda evde yapılabilecek ek işler çoğalmış durumdadır. Öğrenciler, ev hanımları, emekliler, yaşlılar veya gençler başta olmak üzere çok sayıda kişi bu ek işlere yönelerek para kazanıyorlar. Kimisi bunun ikinci bir iş olarak yaparken, kimisi de sadece bu işlerle geçimini sürdürüyor. Bu işlerden en bilindiği ise evde etiket işidir. Evde etiket monte etme işi oldukça basit herkesin yapabileceği bir iştir.Evde etiket paketleme işi genel olarak giyim ürünlerinin üzerine takılan etiketlerin iple veya çengelli iğne ile birleştirilmesi işlemini ifade ediyor. Yani markanın ürününün üzerine ip veya çengel takarak etiketi monte ediyorsunuz. Yapılacak olan işlem firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak işi veren firma konu hakkında ufak bir eğitim verir. Bu sayede de işin nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi edinip işe koyulabiliyorsunuz. Firma tarafınıza ürünleri göndererek etiketlerin monte edilmesini ister ve akabinde hazır olan ürünleri tekrardan gelip alır. Bu aşamada da anlaşmış olduğunuz ücreti tarafınıza verir. Peki etiket işi veren firmalar nasıl nereden bulunur?

Etiket işi veren firmalar nasıl nereden bulunur?

Evde etiket işi yapmak istiyorum diyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu kişiler evde etiket işi yapmak için evde etiket işi veren firmalar ve bunlara ait telefon numarası merak etmektedir. Bu işi yapan yani işi veren firmalar genel olarak devlette.com gibi aracı kariyer portalları üzerinden kişilerle iletişime geçmektedirler. Bu sebepten dolayı yorum bölümüne bu işi daha önce yapıp yapmadığınızı, neden yapmak istediğinizi ve hangi il, ilçe, mahallede ikamet ettiğiniz yazarak bu firmaların tarafınıza ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Fakat yorum bölümünde telefon numarası yazmak yerine mail adresinizi yazmanız daha doğru olacaktır. Çünkü firmalar tek tek telefonla aramak yerine işin detaylarını tarafınıza mail adresiniz vasıtası ile gönderirler. Bunun dışında telefon numaranızı yazmanız durumunda sizi dolandırmak isteyen kişiler de çıkabileceğini unutmayın. Peki evde etiket işi yaparak para kazanmak ne kadar kazandırıyor?

Evde etiket işi veren firmalar

Evde etiket işi fiyatları nasıldır?

Evde ek iş ilanlarında genel olarak yapımı kolay ancak miktar başına düşük ücretler veriliyor. Evde etiket işi de böyle bir iştir. 1000 adet etiket akabinde 400 – 500 TL gibi bir ücret alınabiliyor. Evde etiket paketleme işi ile ne kadar çok zaman ayırır ne kadar çok etiket paketlerseniz o kadar iyi tutarlarda gelir elde edersiniz.

Bu yazımızda evde etiket işi arıyorum nasıl bulurum, İstanbul’da, Ankara’da, Bursa’da İzmirde etiket işi veren firmalar, evlere etiket işi veren firmaların telefon numaraları, evlere etiket işi verilir hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Diğer sayfamızdan evde pasta yaparak para kazanma hakkında bilgi alabilirsiniz.


DİĞER EVDE ETİKET İŞİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, evde etiket işi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan evde etiket işi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.