Ülkemizde ekonomik şartlar gün geçtikçe daha da zorlaşıyor. Paramızın günden güne değersizleştiği zamanlardayız. Artık tek maaşla geçinmek oldukça zor bir hale geliyor. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi metropol şehirlerde kira fiyatları ve gıda fiyatları almış başını gitmiş durumda. Hal böyle olunca insanlara aile ekonomisine nasıl katkı sağlayabileceklerinin, nasıl ek gelir elde edebileceklerinin hesabını yapıyorlar. Bu ek gelir elde etme yöntemlerinden belki de en çok ek kazanç getiren yöntemlerin başında ise evde börek yaparak para kazanmak geliyor. Evde börek açarak para kazanma işi hakkında tüm merak ettikleriniz yazımız devamında yer almaktadır.

Evde börek yaparak nasıl para kazanılır?

Günümüzde iş hayatı oldukça yoğun geçmektedir. Artık evimizde saatlerde uğraşarak yemek yapma alışkanlığımızı günden güne yitiriyoruz. Gıda ihtiyacımızda fast food gıdaların yeri gün geçtikçe artıyor. Ancak halen sıcak ev yemeklerine, evde açılmış o el işi mis kokulu böreklere hasret duyan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Sizler de evinizde sigara böreği, tepsi böreği, sebzeli börek, kıymalı börek, muska böreği gibi çeşit çeşit börekler hazırlayarak bunların satışını gerçekleştirebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.Kimisi için evde yemek yapmak, börek açmak oldukça zevkli bir iştir. Evde börek yaparak para kazanma işi tam da bu kişilere hitap etmektedir. Boş zamanlarınızı bu işe ayırarak ciddi miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Peki ama saatlerinizi ayırarak yaptığınız o enfes börekleri nerede, kimlere satabilirsiniz?

Evde börek açarak para kazanmak

Evde börek işi veren firmalar nasıl, nereden bulunur?

Evde yaptığımız el işi, emek ürünü börekleri satın alabilecek çok sayıda kişi veya kurum bulunmaktadır. Bu tarzda ürünleri satın alan ilk yerler kuşkusuz lokantalardır. Menülerinde böreklere yer veren lokanta veya kafeler bunları tek tek hazırlamakla uğraşmamakta ve genel olarak bunları yapan kişilerden veya firmalardan toplu halde düzenli olarak temin etmektedirler.

Bunun yanında bireysel olarak da çok sayıda kişi ev yapımı börek siparişi vermektedir. Bu kişiler kendileri tüketebildikleri gibi gün gibi çeşitli özel organizasyonlar için de toplu alımlar gerçekleştirmektedirler. Kısaca börek tüketen tüm iş yeri ve şahıslara ürettiğiniz bu ürünleri satmanız mümkündür. Ancak ev yapımı börek satışı için bu kişilerin sizlere ulaşmaları gerekmektedir. İşte devlette.com gibi ek iş ilanları siteleri bu amaç uğruna oluşturulmuş platformlardır. Sizler de yorum bölümümüzden bu işi hangi ilimiz ve hangi ilçesinde ve hatta mahallesinde yapmak istediğinizi, bu iş için ne kadar süre ayırabileceğinizi, ne kadar fiyata yapabileceğinizi ve iletişim bilgileri olarak da mail adresini yazarak kolaylıkla ev yapımı börek satın almak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz. Ev yapımı börek satın almak isteyen firmalar ve şirketler de tamamen ücretsiz olarak yazmış olduğunuz bu ilanlara göz gezdirerek iş vermektedir.

Evde börek işi veren firmalar şirketler

Evde börek işi yaparak ne kadar para kazanılır?

El becerisi olan evde börek yaparak para kazanmak isteyen kişilerin kuşkusuz en çok merak ettiği konuların başında evde börek işi ne kadar kazandırır sorusu gelmektedir. Malzeme fiyatları düştüğünde tepsi başına 20 TL gibi bir ek kazanç elde etmeniz mümkündür. Tabi bu miktar yapmış olduğunuz böreklerin kalitesine ve anlaşmanıza göre farklılık göstermektedir. Belirtmiş olduğumuz rakam güncel miktarlarda malzeme fiyatlarının düşülmesi ile belirlenmiş olan sektörün ortalama geliridir. Günde birkaç tepsi börek açarak her ay 1000 TL’yi aşkın gelir elde etmeniz mümkündür.

Sizler de el lezzetine güveniyorsanız, börek konusunda elime kimse su dökemez diyorsanız hemen ilanınızı yorum bölümümüzden yayınlayın. Böylece ev yapımı börek isteyenler sizlere kolaylıkla ulaşabilirler. Bu yazımızda evde börek işi yaptıran firmalar, ev yapımı börek işi verenlerin telefon numaraları ile evde börek işi fiyatları konusunda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER EK İŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ek iş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ek iş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.