Evde boncuk işi veren firmalar ve telefon numaraları

Ülkemiz son yıllarda ekonomik olarak zor günler geçiriyor. Eskiden maaşımızla alabildiğimiz şeyleri günümüzde hayat pahalılığı sebebi ile zor satın alabiliyoruz. Hal durum böyle olunca insanlar gelirlerini nasıl arttırabilecekleri, geliri olmayanlar ise nasıl ve hangi işi yaparak para kazanabileceklerini araştırıyorlar. Devlette.com olarak bu kişilere farklı ek iş fırsatları tanıtıyoruz. Bunlardan bir tanesi de ikinci iş olarak da yapılabilecek, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz ve ciddi rakamlarda gelir elde edebileceğiniz evde boncuk işi. Evde boncuk işi, evde boncuk paketleme işi ve evde boncuk dizme işi olarak ayrılmaktadır. Ev hanımları, öğrenciler veya aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen herkesin rahat bir şekilde yapabileceği bir evde ek iş türüdür. Peki evde boncuk işi tam olarak nasıl yapılıyor?

Evde boncuk dizme işi nasıl yapılır?

Evde boncuk işi yaparak para kazanmak, evde yapılan ek işler arasında en popüler ve en kolay olanlarından bir tanesidir. Bunun yanında kişilere sağlamış olduğu ek kazanç ile de oldukça çok tercih edilmektedir. Evde boncuk dizme işi geniş kapsamlı 7’den 70’e her yaş grubunda bay ve bayanların yapabilecekleri bir iştir. Küpe, kolye, tespih, bileklik gibi sayısız boncuktan yapılma takılar bulunmaktadır. Evde boncuk işi bu takıların dizimi ve satışa hazır hale getirilmesini kapsamaktadır. Hazırlanan bu ürünler İnternette, takı toka mağazalarında ve daha çok sayıda yerde satılmaktadır.Evde boncuk işi veren firmalar genel olarak evde boncuk işi yapmak istiyorum diyen kişilerle irtibata geçerler. Akabinde iş verilir ve işi nasıl yapabileceği ile ilgili de örnekler iş alan kişiye iletilir. İşin alınmasının akabinde boncuklar dizilerek satışa hazır hale getirilir ve firmaya iletilir. Burada doğrudan firmaya gidip ürünleri bırakabileceğiniz gibi firma yetkilileri de gelip kapınızdan ürünleri alabilmektedir. Bu aranızda yapacak olduğunuz anlaşmaya bağlıdır. Akabinde daha önce anlaşmış olduğunuz ücret tarafınıza verilir. Bu sayede de her ay ciddi miktarlarda ek gelir elde edilebilir. Peki ama evde boncuk işi yaparak ne kadar kazanılır?

Evde boncuk dizme işi veren firmalar

Evde boncuk dizme işi ne kadar kazandırır?

Evde boncuk işinden kazanacak olduğunuz para tamamen ne kadar sipariş teslim ettiğiniz ve el yatkınlığınız ile doğru orantılıdır. Bunun yanında dizme işinin zorluluğuna göre de ürün başına fiyat değişkenlik göstermektedir. Ancak evde boncuk işi yapanlar genel olarak aylık 2500 ile 5000 TL arasında gelir elde edebilmektedirler. Burada ürün başına 1-2 TL dizme parası alınmaktadır. Ekip halinde bu işi yapmanız durumunda ve el yatkınlığınızın artması durumunda daha çok gelir elde edebilirsiniz.

Evde boncuk dizme işi veren firmalar nasıl, nereden bulunur?

Ev hanımlarına evde boncuk işi veren çok sayıda firma ve şirket bulunmaktadır. Tüm bu evde boncuk işi dağıtanlara sitemiz vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer almakta olan yorum bölümümüze evde boncuk dizme işini hangi il, ilçe, mahalleden yapmak istediğinizi, işi ne için yapmak istediğinizi ve kaç kişi yapmak istediğinizi, günde bu ek iş için ne kadar vakit ayırabileceğinizi ve iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. Fakat iletişim bilgisi olarak e-mail adresi yeterlidir. Telefon numarası yazmanıza gerek yoktur ve hatta yazmamanızı önermekteyiz. Çünkü bu işin dolandırıcılığını yapan çok sayıda kişi de bulunmaktadır ve evde boncuk işi yapmak istiyorum diyen kişilerden kaparo adı altında para toplamaktadırlar. Bu hususta dikkatli olmanızı devlette.com olarak öneriyoruz. Yapmış olduğunuz yorumdan sonra bu işi veren firmalar sizlerle iletişime geçmektedir. Akabinde iş teslim alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Evde boncuk işi verenler

Evde boncuk dizme işini öğrendikten sonra artık sadece firmalara bağlı kalmayabilirsiniz. El işçiliğiniz ilerledikçe yani güzel ürünler ortaya çıktıkça dizme işi için gerekli malzemeleri kendiniz temin edebilir ve ürünleri kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu ürünlerin satışı için Instagram gibi yerlerde butik hesaplar oluşturabilir veya toplu olarak takı toka dükkanlarına satış gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede de daha güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Bu yazımızda evde boncuk işi nereden alabilirim, evde boncuk işi arıyorum nasıl bulurum, evde boncuk işi yapanların yorumları, evde boncuk işi ne kadar, ücreti kaç para, kaç TL,  evde boncuk işi yaptıran firmalar ve evlere boncuk işi verilir hakkında detaylı bilgiler verdik. Bu işi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Zeytinburnu, Uşak, Ümraniye, Sakarya, Samsun, Sinop, Sultanbeyli, Sarıyer, Sincan, Pendik, Maltepe, Manisa, Kütahya, Kartal, Kayseri, Gaziosmanpaşa, Gaziantep, Gebze, Adana, Avcılar, Arnavutköy gibi çok sayıda il ve ilçede yapan firma bulunmaktadır. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca diğer sayfamızdan evde tespih işi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


DİĞER EK İŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ek iş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ek iş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.