Elektrik Üretim Anonim Şirketi yani EÜAŞ bugün yayınlamış olduğu ilan ile 11 ilde toplamda 116 personel alımı yapacağını açıkladı.  İlana dair başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Elektrik Üretim Anonim Şirketi ( EÜAŞ ) Personel Alımı

EÜAŞ Genel Müdürlüğü HES işyerlerinde personel ihtiyacını karşılamak için 11 ilde 116 işçi alımı yapacağını duyurdu.  116 işçinin 58’i elektrik teknisyeni,  46’sı makine teknisyeni ve 12’si elektronik teknisyen olacak.  EÜAŞ işçi alımı Artvin, Balıkesir, Aydın, Kayseri, Muğla, Muş, Siirt, Osmaniye, Hatay ve Afyon illerinde gerçekleştirilecek.  İlana başvuru yapabilmek için en az ortaöğretim düzeyinde eğitim almış olmanız gerekmektedir. Başvurular bugün yani 1 Aralık 2015 tarihinde başlayıp, 10 Aralık 2015 tarihinde son bulacaktır.EÜAŞ Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların;

EMUTeknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinajcılık, Elektrikli Ev  Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması.

Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların;

EMUTeknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik|-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi.  Elektromekanik Taşıyıcılar, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Şist.. Haberleşme Şist., Otomasyon Şist.) alt dalı mezunu olması.

Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların;

EMUTeknik Lise ve dengi okullann “MakineVCNC”, veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

Bunun yanı sıra Elektrik Üretim Santralı tesislerinde işletme bakım onanm ve tamirat işlerinde teknisyen olarak en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekmektedir. (SGK Hizmet süresini gösteren sigorta prim belgesi ile birlikte müracaat edecektir.)

S.NOSantral AdıBULUNDUĞU İLBULUNDUĞU İLÇEBağlı Bulunduğu İşletme MüdürlüğüElektrik

Teknisyeni

Makine

Teknisyeni

Elektronik

Teknisyeni

TOPLAM
1BORÇKAARTVİNBORÇKADoğu Karadeniz ve Yör.İşl.Md.55212
2MANYASBALIKESİRMANYASDemirköprü HES İşl.Md.66214
3ÇİNEAYDINÇİNEKemer HES İşl.Md.66214
4ÇAMLICA 1KAYSERİYAHYALIMenzelet HES İşl.Md.610218
5AKKÖPRÜMUĞLAKÖYCEĞİZKemer HES İşl.Md.66214
6ALPARSLANMUŞBULANIKAlpaslan-1 HES İşl.Md.99220
7BOTANSİİRTMERKEZAlpaslan-1 HES İşl.Md.426
8DEĞİRMENDEREOSMANİYEKADİRLİAslantaş HES İşl. Md.44
9KARAÇAYOSMANİYEMERKEZAslantaş HES İşl. Md.44
10KUZUCULUHATAYDÖRTYOLAslantaş HES İşl. Md.44
11DİNAR IIAFYONDİNARAdıgüzel HES İşl. Md.426
GENEL TOPLAM584612116

 

EÜAŞ İşçi Alımı Başvuru Formu

Elektrik Üretim Santralı tesislerinde işletme bakım onarım ve tamirat işlerinde teknisyen olarak en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekmektedir. (SGK Hizmet süresini gösteren sigorta prim belgesi ile birlikte müracaat edecektir.) Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara EÜAŞ iş ilanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.