Etstur, İstanbul ilimizde Kadıköy ilçesinde merkezi bulunan bir seyahat tatil acentesi ve tur operatörüdür. Kurulduğu günden bu yana gelişimini sürdüren ETS Tur, günümüzde acente – ulaşım – rehberlik – konaklama zincirini ülkemizde ilk kuran tur operatörü olmuştur. Etstur, ülkemizde çok sayıda ilimizde 130’dan fazla acentenin yanında, web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile faaliyet göstermektedir. Ülkemizde alanında ilk 3 firmadan birisidir. Etstur bu büyümenin aralıksız sürmesi adına çalışmalarını sürdürürken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Etstur tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Etstur İş İlanları 2023

Etstur, 1991 yılında Mehmet Ersoy ve Murat Ersoy tarafından paket tur ve otel konaklama hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren firma özellikle bünyesine Voyage Hotels, Odamax, Didimtur, Jetset, Maxx Royal Resorts, Ucuzabilet, Etsmice markalarını katmasıyla alanında lider bir konuma ulaşmıştır. Etstur bünyesinde çalışan çok sayıda kişiye ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Etstur tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, tur operatörü, rehber, engelli personel, tur rehberi, işe alım uzmanı, online ürün operasyon uzmanı, misafir ilişkileri uzman yardımcısı, genel başvuru, seyahat danışmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yazılım test uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

ETS Tur İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ETS Tur iş ilanları çeşitli kariyer portallarında ve kurumun resmi web adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Etstur bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde açık iş pozisyonlarına ve bunlara ait başvuru şartlarına kolaylıkla ulaşabilirler. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. Akabinde başvurusu olumlu bulunan adaylar 2 aşamalı mülakat sistemi ve pozisyona göre bir dizi sözlü ve yazılı sınava tabi tutulurlar. Bu aşamaları geçen bireyler Etstur gibi ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Etstur iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Etstur İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ETSTUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, etstur konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan etstur duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.