Ankara ilimizde yer alan Etimesgut Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Etimesgut Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında spor eğitmeni, temizlik elemanı, fizyoterapist ve engeli bakım elemanı alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 7 işçi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 25 Ekim 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Etimesgut Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.   Talep şartlarına uyan adaylar başvurularını “Ahikent Taahhüt Ticaret Teknik Yatırım Limited Şirketi”ne yapacaklardır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.  • Elektronik posta yolu ile (Mail)
  • Talebe başvuran adaylardan uygun görülenlerin işe alımı başvuru tarihi itibariyle yapılacaktır.

Başvuru sırasında adaylardan talep edilen belgeler aşağıda belirtilmiştir.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • Özgeçmiş (CV)
  • Gereken diğer belgeler işe kabul edildikten sonra istenecektir.

Çalışma Saatleri : Haftalık 45 saat

Çalışma Şekli : Sürekli

Çalışma Adresi : Etimesgut Belediyesi ilçe sınırları

İrtibat Kişi : Fulya Teke Depeli 0312 245 50 00

Bu yazımızda Etimesgut Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Etimesgut Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.