Etimesgut, Ankara ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Etimesgut, kendisine bağlı 18 köy ile 1968 yılına kadar belde olarak kalmış, aynı yıl mahalle olarak yeniden kurulmuştur. 1990 yılında Resmi Gazetede yayınlanan kanun ile de ilçe statüsünü kazanmıştır. İlçe 550 binden fazla nüfusa sahiptir. Bu açıdan sadece Ankara ilimizde değil ülkemizin en kalabalık ilçelerinden bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. Etimesgut Belediyesi bünyesine çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Etimesgut Belediyesi İş İlanları 2023

Etimesgut ilçesinde yaşayanların birçoğu memur, işçi ve küçük esnaftır. İlçe merkezi ve köylerinde sosyal hayat ülkemiz standartlarındadır. İlçede; tiyatro, sinema, spor salonları, yüzme havuzları gibi kişilerin kültürel etkinlikleri için çok sayıda tesis bulunmaktadır. Etimesgut Belediyesi tüm bu sosyal yaşam alanlarını arttırmak ve ilçenin gelişmesi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Etimesgut İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Etimesgut Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Etimesgut Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; engelli bakım elemanı, fizyoterapist, temizlik elemanı, spor eğitmeni, bekçi, zabıta memuru, itfaiye eri, mimar, avukat, özel güvenlik görevlisi, kreş öğretmeni, şoför, beden işçisi, mühendis, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar vardır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Etimesgut Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Etimesgut Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Etimesgut Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.