Eti Soda, doğal sodyum karbonat ve sodyum bikarbonat üreticisi bir firmadır. ETİ SODA A.Ş., 1979 yılında Ankara’nın Beypazarı ilçesinde yapılan rutin kömür sondajları sırasında bulunan trona maden rezervlerini çıkarmak, işletmek ve ekonomiye kazandırmak amacıyla 1998 yılında kuruldu. ETİ SODA Tesisleri ise 2009 yılında faaliyete geçmiştir. Eti Soda alanında ülkemizdeki en büyük firmadır. Bu başarısını sürdürmek isteyen kurum, bünyesine de çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Eti Soda tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Eti Soda İş İlanları 2023

Eti Soda yılda 1,5 milyon ton Sodyum Karbonat ve 200 bin ton Sodyum Bikarbonat üretim kapasitesine sahiptir.  Üretim tesislerimizde monohidrat prosesine tabi tutulan trona çözeltisi, Sodyum Karbonat ve Sodyum Bikarbonat ürünlerine dönüştürülüyor. Cam üretiminden, kabartma tozuna kadar birçok sektörde kullanılan ETİ SODA ürünleri, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç ediliyor. Eti Soda bünyesine de faaliyetlerini devam ettirmek adına personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Eti Soda tarafından şimdiye kadar yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; şoför, özel güvenlik görevlisi, satın alma mühendisi, enerji üretim müdürü, ambar şefi, büro personeli, ölçü kontrol işçisi, tekniker, teknisyen, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi, bilgisayar operatörü gibi kadro ve pozisyonlar yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Eti Soda İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eti Soda bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını Ciner Grubu bünyesinde verilmiş olan iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirebilirler. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Burada başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşması durumunda da başvurunuz değerlendirmeye alınır. Bu yazımızda Eti Soda iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Eti Soda İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ETİ SODA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eti soda konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eti soda duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.