Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne eski hükümlü 2 daimi işçi alımı ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 2 engelli 1 eski hükümlü daimi işçi alımı yapılacaktır. İlan kapsamında proses işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

 Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı İlanı 2018

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKALARI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ESKİ HÜKÜMLÜ 2 DAİMİ İŞÇİ AÇIKTAN ALINACAKTIRTeşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) eski hükümlü 2 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 30.04.2018 tarih ve 10508 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 08.05.2018 tarihi itibarıyla yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu eski hükümlü 2 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından,www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

UNVANIÖĞRENİM

DURUMU

BRANŞIADEDİ
Proses İşçisi (Eski Hükümlü)Lise ve Dengi OkulMetal Teknolojisi1
Lise ve Dengi OkulMakine1
T O P L A M2

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ENGELLİ 2, ESKİ HÜKÜMLÜ 1 DAİMİ İŞÇİ AÇIKTAN ALINACAKTIR

Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) engelli 2 ve eski hükümlü 1 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine

30.04.2018 tarih ve 10508 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 08.05.2018 tarihi itibarıyla yayımlanması istenilmiştir. Söz konusu engelli 2, eski hükümlü 1 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından,www.iskur.gov.trinternet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

 

UNVANIÖĞRENİM

DURUMU

BRANŞIADEDİ
Proses İşçisi (Engelli)Lise ve Dengi OkulLise ve Dengi Okul2
Proses İşçisi (Eski Hükümlü)Lise ve Dengi OkulLise ve Dengi Okul1
T O P L A M3

Bu yazımızda Eti Maden İşletmeleri tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.  Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Eti Maden İşletmeleri işe alım süreci sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.