Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Eti Maden ilan kapsamında Balıkesir, Eskişehir ve Kütahya illerimizde istihdam edilmek üzere toplamda 56 proses işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 29 Aralık 2017 tarihinden itibaren başvuru yapabileceklerdir. Adaylar ilana ilanın yayınlandığı tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü İşçi Alımı İlanı 2018

Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 33, Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 13 ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) 10 daimi işçi için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.Aşağıdaki tabloda belirtilen toplam 56 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, ulusal düzeyde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 21.12.2017 tarih ve 30526 sayılı yazımız ile iş gücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 29.12.2017 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 56 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 29.12.2017 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

PERSONEL İHTİYACI

OLAN

BİRİMİN ADI

İHTİYAÇ

DUYULAN

PERSONEL

SAYISI

KADRO VE

POZİSYON

UNVANI

BÖLÜMÜ
BANDIRMA BOR VE ASİT FAB. İŞLETME MD.331Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektrik Bölümü
1Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektronik Bölümü
10Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Torna Tesviye Bölümü
12Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Metal İşleri Bölümü
9Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü
EMET BOR İŞLETME MD.102Proses İşçisiMeslek Yüksek Okulu Makine Teknolojisi

Bölümü

2Proses İşçisiMeslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü
1Proses İşçisiMeslek Yüksek Okulu Kimya Bölümü
2Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Kimya Bölümü
3Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü
KIRKA BOR İŞLETME MD.135Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Metal Teknolojisi Bölümü
5Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü
3Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Tesisat Teknolojisi Bölümü
TOPLAM56

Bu yazımızda Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Eti Maden İş Başvuru Formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.