Eti Maden İşletmeleri, Türkiye’de başta bor mineralleri ve türevlerini üreten, kamuya ait bir madencilik ve kimya şirketidir. Dünyanın bilinen bor mevduatının %72’sine sahip olan Türkiye’de, bor mineralleri madenciliğini devlet tekelinde tutmaktadır. Yıllık geliri ile ülkemizin en büyük sanayi şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.  Eti Maden İşletmeleri tarafından yapılan açıklamaya göre kurum 2023 yılında da faaliyetlerini arttırarak devam edeceğini ve bu kapsamda da çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, memur alımı yapacağını açıklamıştır. Yazımızın devamında Eti Maden İşletmeleri tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Eti Maden İşletmeleri İş İlanları 2023

Dünya bor kimyasalları piyasasına yön veren, bor ve diğer yeraltı kaynaklarından ayrıcalık yaratacak yeni ürün, malzeme ve eşya üreten, maden ve kimya sektöründe bilgi ve teknoloji lideri olarak kabul edilen küresel bir kuruluş olmak amacı ile çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Eti Maden İşletmeleri büyüme hedefleri kapsamında Eskişehir araştırma tesisleri, Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü, Bidagiç Bor İşletme Müdürlüğü, Kırka Bor İşletme Müdürlüğü, Emet Bor İşletme Müdürlüğü, İstanbul Alım Satım Müdürlüğü ve Ankara’da bulunan Genel Müdürlüğüne çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmayı planlamaktadır. Aşağıda Eti Maden İşletmeleri tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları yer almaktadır.  • Eti Maden İşletmeleri 198 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Eti Maden İşletmeleri Daimi Proses İşçisi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Eti Maden İşletmeleri Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kurum tarafından yayınlanan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar yer almaktadır. İlanlarda mühendis, proses işçisi, kamu işçisi, jeoloji mühendisi, kimyager, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller sürekli, sözleşmeli, daimi gibi çeşitli statülerde işe alınacaklardır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Eti Maden İşletmeleri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eti Maden İşletmeleri tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve İŞKUR üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlar yayınlandığında ilk olarak haberdar olmak, ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgileri öğrenmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan devlette.com adresimizi takip etmeniz yeterlidir. İş ilanları yayınlandığı anda sosyal ağlarımız üzerinden siz değerli okurlarımız ile gerekli duyuruları paylaşacağız. Ayrıca Eti Maden İşletmeleri bünyesine iş ilanları yayınlanmadan yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. Eti Maden İşletmeleri bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Eti Maden İşletmeleri iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ETİ MADEN İŞLETMELERİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eti maden işletmeleri konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eti maden işletmeleri duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.