Eti Madem İşletmeleri eski adıyla Etibank ülkemizde bor minerallerinin üretilmesi, işletilmesi ve pazarlanması görevini üstlenen 1935 yılında kurulmuş olan bir kurumdur. Eti Maden İşletmeleri yayımladıkları ilan ile engelli personel alımı yapacaklarını açıkladı. Başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile diğer ilan detaylarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ETİ MADEM İŞLETMELERİ ENGELLİ PERSONEL ALIMI 2015

Teşekkülümüz Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) engelli 1 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezine 14.07.2015 tarih ve 24673 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 24.07.2015 tarihi itibarıyla yayımlanması istenilmiştir.Söz konusu engelli 1 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

    UNVANI           ÖĞRENİM DURUMU                    BRANŞI      ADEDİ
   Proses İşçisi          Lise ve Dengi Okul           Lise ve Dengi Okul         1

Eti Maden İşletmeleri engelli işçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşlar www.iskur.gov.tr adresine girerek sisteme üye olmaları gerekmektedir. Daha sonra Kütahya ili için iş ilanları bölümünde yer alan Eti Maden İşletmeleri engelli işçi alımı ilanına başvuru yapabilirler. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan diğer ilanlara Eti Maden İşletmeleri İş Başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.