Eti Maden İşletmeleri yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında 66 işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Eti Maden İşletmeleri ilan kapsamında proses işçisi alımı yapacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Eti Maden İşletmeleri 66 İşçi Alımı İlanı 2023

Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 24, Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 30, ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) 12 olmak üzere toplam 66 sürekli işçi için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.Aşağıdaki tabloda belirtilen 66 sürekli işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 22.08.2023 tarih ve 28130 sayılı yazımız ile iş gücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 27.08.2023 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 66 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr İnternet sayfasında 27.08.2023 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2023 YILI AÇIKTAN ALINACAK 66 İŞÇİ

İŞE ALINACAĞI İŞLETMEİŞÇİ SAYISIUNVANIBÖLÜMÜ
BANDIRMA BOR VE

ASİT FAB.İŞL.MD.

2Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektrik
1Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektronik
2Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Endüstriyel Otomasyon
6Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Torna Tesviye
5Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Metal İşleri
8Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi
BANDIRMA TOPLAM24
EMET BOR İŞL.MD.4Proses İşçisiMYO Maden veya Maden Teknolojisi
1Proses İşçisiMYO Harita ve Kadastro
3Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektrik
4Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Kimya
EMET TOPLAM12
KIRKA BOR İŞL.MD.4Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Metal Teknolojisi
5Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi
5Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Tesisat Teknolojisi
5Proses İşçisiLise ve Dengi Okul İş Makineleri
2Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektrik
3Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektronik
1Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Endüstriyel Otomasyon
5Proses İşçisiLise ve Dengi Okul
KIRKA TOPLAM30
GENEL TOPLAM66 İşçi

Bu yazımızda Eti Maden İşletmeleri tarafından yapılacak olan 66 işçi alımı hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan tüm ilanlara Eti Maden İş İlanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.