Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Eti Maden İşletmeleri ilan kapsamında proses işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana İŞKUR aracılığı ile müracaat edebileceklerdir. Adaylar Balıkesir, Kütahya ve Eskişehir illerimizde istihdam edileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı İlanı 2017

Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 78, Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 60 ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) 14 daimi işçi için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.Aşağıdaki tabloda belirtilen toplam 152 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, ulusal düzeyde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 21.09.2017 tarih ve 21770 sayılı yazımız ile iş gücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 28.09.2017 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 152 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 28.09.2017 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

PERSONEL İHTİYACI OLAN

BİRİMİN ADI

İHTİYAÇ

DUYULAN

PERSONEL

SAYISI

KADRO VE

POZİSYON

UNVANI

BÖLÜMÜ
TAŞRA
BANDIRMA BOR VE ASİT FAB. İŞLETME MD.788Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Kimya Bölümü
8Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektrik Bölümü
2Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektronik Bölümü
6Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Endüstriyel Otomasyon Bölümü
16Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Torna Tesviye Bölümü
18Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Metal İşleri Bölümü
20Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü
EMET BOR İŞLETME

MÜDÜRLÜĞÜ

142Proses İşçisiMeslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü
12Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Kimya Bölümü
KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ605Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Metal Teknolojisi Bölümü
5Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü
4Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Tesisat Teknolojisi Bölümü
10Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Motorlu Araçlar Teknolojisi Bölümü
7Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektrik Bölümü
2Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Elektronik Bölümü
5Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Endüstriyel Otomasyon Bölümü
7Proses İşçisiLise ve Dengi Okul İş Makineleri Bölümü
4Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Kimya Bölümü
5Proses İşçisiLise ve Dengi Okul Bilişim Teknolojisi Bölümü
6Proses İşçisiLise ve Dengi Okul
TOPLAM152

Bu yazımızda Eti Maden İşletmeleri tarafından yapılacak olan işçi alımı için başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara Eti Maden İşletmeleri İş İlanları sayfası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.