Ülkemizde başta bor mineralleri ve türevlerini üreten, kamuya ait bir madencilik ve kimya şirketi olan Eti Maden İşletmeleri yayınladığı ilan ile 110 işçi alımı gerçekleştireceğini belirtti.  Balıkesir ilinin Bandırma ilçesinde çalışacak olan işçilerde aranan şartlar, başvuru formu ve diğer detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Eti Maden İşletmeleri 110 İşçi Alımı İlanı

Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 110 daimi işçinin açıktan alınması için, Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıklarının ilgili yıla ait genel yatırım ve finansman programının tespitine ilişkin Kararnamesi çerçevesinde, ilgili mercilerden gerekli atama müsaadeleri alınmıştır.Aşağıdaki tabloda belirtilen toplam 110 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezine 14.07.2016 tarih ve 17394 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 20.07.2016 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 110 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezi tarafından, 20.07.2016 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

İŞÇİLERİN ÖĞRENİM DURUMUİŞÇİ SAYISI
MYO Kimya7
MYO Elektrik2
MY O Elektronik1
MYO Makine Teknolojisi5
MY O Endüstriyel Otomasyon1
Lise ve Dengi Okul Kimya5
Lise ve Dengi Okul Elektrik14
Lise ve Dengi Okul Elektronik2
Lise ve Dengi Okul Endüstriyel Otomasyon10
Lise ve Dengi Okul Torna Tesviye22
Lise ve Dengi Okul Metal İşleri21
Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi20
TOPLAM110

 

Bu yazımızda Eti Maden İşlemeleri tarafından yayınlanmış olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanmış olan bütün ilanlara Eti Maden İşletmeleri İş İlanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.