Eti Lojistik, 2011 yılında Elazığ ilimizden Mersin ve İskenderun’a hammadde ve ürün sevkiyatı amacı ile kurulmuş olan bir lojistik firmasıdır. Yıldırım Holding bünyesinde bulunan iştiraklerden bir tanesidir.  Eti Lojistik; kamyon ve gemi yoluyla taşımacılık, gümrüklü/gümrüksüz açık ve kapalı depolama, proje kargo, gemi yükleme, iş gücü yönetimi, bakım, araç elleçleme, RORO operasyonları ve araç teslim öncesi kontrol (PDI) hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden bu yana büyümesini devam ettiren firma, günümüzde alanındaki en büyük firmalardan bir tanesi haline gelmiştir. Tam donanımlı bir lojistik firması olan Eti Lojistik bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Eti Lojistik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Eti Lojistik İş İlanları 2023

Eti Lojistik bağlı bulunduğu Yıldırım Holding’e ve diğer firmalara kaliteli ve uygun fiyatlara lojistik hizmeti sunmaktadır. Eti Lojistik Demiryolu; Gemlik, Elazığ, Dilovası, Eskişehir, Gebze gibi bölgelerde tesislere sahiptir. Filosunu günden güne büyüten sektördeki lider marka olma hedefi ile çalışan firma bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı e işçi alımı yapmaktadır.Eti Lojistik tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; lojistik sorumlusu, silahlı özel güvenlik görevlisi, kargo operasyon uzmanı, kalite mühendisi, lojistik satış müdürü, şoför, vardiya şefi, iş makineleri operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Eti Lojistik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eti Krom bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde başvuru formuna ulaşabilirler. İnsan kaynakları sayfasına girmenizin ardından hangi kariyer platformlarında kurumun ilanlarının yayınlandığını görebilirsiniz. Bu yazımızda Eti Lojistik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Eti Lojistik iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER ETİ LOJİSTİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eti lojistik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eti lojistik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.