Eti Krom A.Ş., 1936 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük krom cevheri üreticisi ve ihracatçısıdır. Eti Krom aynı zamanda yüksek karbonlu ferrokromun üreticisidir. Bir kamu iştiraki olarak faaliyetlerine başlayan şirket daha sonra Yıldırım Holding tarafından satın alınmıştır. Ülkemiz genelinde 80’e yakın madene sahip olan şirketin yıllık 1 milyon tona yakın bir krom işleme kapasitesi bulunmaktadır. Eti Krom günümüzde sadece ülkemizin değil dünyanın sayılı krom üreticilerinden bir tanesi haline gelmiştir. Faaliyetlerine ara vermeksizin devam eden şirket bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Eti Krom tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Eti Krom İş İlanları 2023

Ülkemizin çeşitli noktalarında krom cevheri madenlerine sahip olan firma, cevheri işleyerek Elazığ ilinde bulunan tesislerinde ferrokroma dönüştürmektedir. Şirket Avrupa, Asya, Amerika, Çin ve diğer pazarlarda önde gelen paslanmaz çelik üreticileri, alaşımlı çelik tesisleri ile dökümcüleri için seçkin bir tedarikçi konumundadır. Eti Krom bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Elazığ İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Eti Krom tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; altyapı ve otomasyon uzmanı, metal alma işçisi, maden mühendisi, iş güvenliği uzmanı, iş güvenliği uzmanı, destek personeli, jeoloji mühendisi, vardiya mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Eti Krom İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eti Krom; İstanbul, Antalya, Elazığ, Bingöl, Kazakistan, Samsun gibi konumlarda yeni alımlar gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin 1 numaralı krom cevheri ihracatçısı ve dünyanın 1 numaralı sert, parça krom cevheri üreticisidir. Alanında ülkemizin en büyük firmalarından birisinde çalışma fırsatı elde etmek için özgeçmişinizi ik@etikrom.com mail adresine iletebilirsiniz. Harici olarak bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası yer almamaktadır. Yapacağınız başvurular kurum bünyesinde açık iş pozisyonu oluşması durumunda değerlendirilecektir. Bu yazımızda Eti Krom iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ETİ KROM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eti krom konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eti krom duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.