Eti Gıda A.Ş., 1962 yılında Firuz Kanatlı tarafından kurulmuş olan bir gıda şirketidir. Ülkemizde en tanınan markalardan bir tanesi olan Eti Gıda; bisküvi, gofret, kurabiye, kek, çikolata, bebek gıdaları ve hazır gıda ürünleri alanlarında üretim gerçekleştirmektedir. Bünyesinde sayısız ürün bulunan firma sektöre yön veren, sektörün öncü kuruluşlarından bir tanesidir. Ülkemizde ilk lifli bisküvi, ilk sanayi üretim keki, ilk paketlenmiş turta, ilk glütensiz bisküvi, ilk ıslak kek gibi birçok yeniliği ülkemize kazandırmayı başarmıştır. Eskişehir ilimizde kurulmuş olan firma büyüme hedefleri doğrultusunda bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Eti Gıda tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Eti Gıda İş İlanları 2023

ETİ, günümüzde ülkemizde 70’den fazla ilimizde 7000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Tecrübesi, kaliteli, yenilikçi ve benzersiz lezzetleri ile üretim hacmini günden güne arttırmaktadır. Eti ürünleri sadece ülkemizde değil aynı zamanda yurt dışında da satılmaktadır. Eti ülkemizde en çok ihracat gerçekleştiren firmalardan bir tanesidir. ETİ Gıda aşağıda saymış olduğumuz fabrikalarına, dağıtım merkezlerine ve şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.  • Eskişehir Kraker Fabrikası
  • Eskişehir Çikolata Fabrikası
  • Eskişehir Kraker Fabrikası
  • Bozüyük Fabrikası
  • Konya Süt Ürünleri Fabrikası
  • Eskişehir Bütünleşik Tahıl İşleme Fabrikası
  • Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Bisküvi Fabrikası

ETİ Gıda, yukarıda saymış olduğumuz üretim tesislerine, bölge müdürlüklerine, genel müdürlüğüne çok sayıda yeni alımlar gerçekleştiriyor. Eti Gıda tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; ürün geliştirme mühendisi, ambalaj satınalma yetkilisi, teknik işler mühendisi, mekanik tasarım mühendisi, otomasyon mühendisi, mekanik bakım teknisyeni, bakım mühendisi, bakım planlama mühendisi, kimyager, şoför, biyolog, gıda mühendisi, vasıfsız fabrika işçisi, plasiyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılmaktadır?

Eti Gıda İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ETİ Şirketler Grubu, yeni alımlar için çeşitli kariyer portallarında iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarına aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür. Sayfaya girdikten sonra istediğiniz kariyer portalı üzerinde yer alan açık iş pozisyonlarını görüntüleyebilir ve anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun dışında bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası yer almamaktadır. Bu yazımızda ETİ fabrikası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Eti Gıda iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER ETİ GIDA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eti gıda konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eti gıda duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.