Et ve Süt Kurumu, merkezi Ankara ilimizde bulunan, Gıda ve Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na bağlı resmi bir kurumdur. Ülkemizde hayvancılığın ve balıkçılığın gelişmesi amacıyla 1952 senesinde kurulmuştur. Et ve Süt Kurumu kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmüş ve günümüzde en büyük et üretim kurumu haline gelmiştir. Et ve Balık Kurumu; canlı hayvan satın alıp, kesim sonrası bunları işleyerek satışa hazır hale getirmekte ve piyasaya sunmaktadır. 2023 yılında ülkemizdeki hayvancılık ve balıkçılık faaliyetlerinin gelişmesi adına yatırımlarına ve çalışmalarına durmaksızın devam edeceğini açıklayan Et ve Süt Kurumu, bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Et ve Süt Kurumu açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Et ve Süt Kurumu tarafından yayınlanan ilanları düzenli olarak www.devlette.com adresimiz üzerinden siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanlarda çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu, önlisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyordu. Ayrıca ilanlarda kadro ve pozisyon olarak kasap alımı, veteriner alımı, soğutma sistemi operatörü alımı, şoför alımı, büro memuru alımı yapmaktadır. Son dönemde yayınlanmış olan iş ilanları içinde Sivas, Erzurum, Erzincan, Diyarbakır, Sakarya gibi çok sayıda ilimizde personel, işçi alımları gerçekleştirilmiştir.Et ve Süt Kurumu İş İlanları 2023

Et ve Süt Kurumu tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.

 • Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu Önlisans ve Lisans Mezunu İşçi Alımı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu Eski Hükümlü / Sabıkalı İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu Ortaöğretim Mezunu Personel Alımı İçin TIKLAYIN
 • Et ve Süt Kurumu Eleman  Alımı İçin TIKLAYIN

Et ve Süt Kurumu İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Et ve Süt Kurumu tarafından yayınlanan ilanlar sitemiz üzerinde ve http://www.esk.gov.tr/tr/10731/Duyurular adresi üzerinde yer almaktadır. Bu iş ilanlarında yer alan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri gibi bilgiler ilanlara göre değişiklik göstermektedir. Her ilanda iş başvuru formu da yer almaktadır. Yukarıda paylaşmış olduğumuz güncel iş ilanlarını takip ederek anında bu ilanlara iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Harici olarak kurumun insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ET VE SÜT KURUMU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, et ve süt kurumu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan et ve süt kurumu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.