Et ve Süt Kurumu yayınlamış olduğu ilan ile eski hükümlü yani sabıkalı işçi alımı yapacağını açıkladı. Et ve Süt Kurumu eski hükümlü işçi alımı ilanı kapsamında kasap alımı yapacaktır. İlan kapsamında 1 kişi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 24 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Et ve Süt Kurumu Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Başvuru Şartları Nelerdir?

Talebe başvuracak adayların ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir olduklarını sağlık raporu ile belgelemeleri, bulaşıcı hastalıklarının bulunmaması, MEB, ESK, ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmaları veya kasaplık konusunda ustalık veya kalfalık belgesin sahip olmaları veya et endüstrisi eğitimi almış olmaları gerekmektedir. Sağlık raporu sınavı kazanan adaylardan talep edilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kasap

İlana başvuru yapan adaylar için 31 Mayıs 2017 tarihinde saat 11:00 ile 12:00 saatleri arasında Sincan Et Kombinası Müdürlüğünde kura çekimi gerçekleştirilecektir. Adaylara duyurulur.

Çalışma Adresi : SİNCAN ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ 06 SİNCAN ANKARA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALTINDAĞ, AYAŞ, BALA, BEYPAZARI, ÇAMLIDERE, ÇANKAYA, ÇUBUK, ELMADAĞ, GÜDÜL, HAYMANA, KALECİK, KIZILCAHAMAM, NALLIHAN, POLATLI, ŞEREFLİKOÇHİSAR, YENİMAHALLE, GÖLBAŞI/ANKARA, KEÇİÖREN, MAMAK, SİNCAN, KAHRAMAN KAZAN, AKYURT, ETİMESGUT, EVREN, PURSAKLAR, ANKARA/MERKEZ

Bu yazımızda Et ve Süt Kurumu tarafından gerçekleştirilen eski hükümlü işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara Et ve Süt Kurumu İş İlanları ve İş Başvurusu sayfası üzerinden erişebilirsiniz.


DİĞER ESKİ HÜKÜMLÜ İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eski hükümlü işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eski hükümlü işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.