Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik A.Ş. veya bilinen kısa adı ile ESPARK A.Ş., Eskişehir ilimizde park ve yeşil alanların bakımı, sulama sistemlerinin kurularak işletilmesi gibi görevlere sahip olan bir kuruluştur. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden bir tanesidir. 2000 yılından bu yana aralıksız olarak faaliyetlerini sürdüren ESPARK, çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. ESPARK tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

ESPARK A.Ş. İş İlanları 2023

Eskişehir ilimizde yeşil alanların korunmasına oldukça önem verilmektedir. Belediye, Eskişehir ilinde yeşil alanları arttırmak ve olanları da korumak maksadıyla çalışmaktadır. Bu süreçte de ESPARK A.Ş. ortaya çıkmıştır. ESPARK bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir ve bu kişilere ek olarak çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Aşağıda kurumca yayınlanan en son iş ilanları verilmiştir.Eskişehir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

ESPARK tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şehir plancısı, veri giriş büro personeli, şoför, beko loder operatörü, ekskavatör operatörü, iş makineleri operatörü, engelli personel, eski hükümlü işçi, beden işçisi, özel güvenlik görevlisi, mühendis, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

ESPARK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ESPARK yeni çalışan ihtiyacı duyduğunda İŞKUR üzerinde veya resmi web adresi üzerinde ilan yayınlamaktadır. Bu ilanlar neticesinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Harici olarak kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına bizzat yapacağınız iş başvuruları kabul edilmemektedir. ESPARK yeni iş ilanı yayınlandığında www.devlette.com adresimiz üzerinde bu iş ilanlarını ve ilanlara ait olan başvuru şartları, tarihleri ve iş başvuru formu gibi detayları paylaşacağız. Bu yazımızda. ESPARK A.Ş. iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ESKİŞEHİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eskişehir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eskişehir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.