Türkiye Şeker Fabrikaları bünyesinde hizmet vermekte olan Eskişehir Şeker Fabrikası yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı yapacağını açıkladı. Eskişehir Şeker Fabrikası personel alımı ilanı kapsamında kimya mühendisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar 20 Ekim 2017 tarihine kadar ilana başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Şeker Fabrikası Personel Alımı İlanı 2017

Eskişehir Şeker Fabrikasında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 2 (İki) Kimya Mühendisi işe alınacaktır. . İş gücü talebimiz Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında yayımlanacaktır. . Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi İŞKUR’un web sitesinden 13.10.2017 tarihinden itibaren öğrenilebilir. . Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı Kanunun 22. maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil haklarının bulunmadığından 2014/7140 sayılı kararname eki esaslara göre 657 sayılı Kanunun 4/C maddesi kapsamında geçici personel olarak atanamayacaklardır.Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Fakültelerin kimya mühendisliği bölümü mezunu olmak,
  • En az 1 (bir) yıl bioetanol işinde çalışmış olmak,
  • KPSS’den, P-3 puan türünden en az 60 puan almak.
  • Sağlık durumlarının tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması. (İlgililerden işe başlatılmadan önce tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık raporu istenecektir.)

Eskişehir Şeker Fabrikası Personel Alımı Başvurusu

Eleman Alımı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından ulusal düzeyde yapılacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarının daimi iş gücü taleplerine yapılan başvurularla ilgili yazışmalarda kişilerin yazışma adreslerindeki Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.

Sözlü sınav Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü (ANKARA) adresinde yapılacak olup sınav tarihi sınava katılacak adayların açıklanması sırasında duyurulacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 13-20 Ekim 2017 tarihleri arasında talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. İşe alınacak elemanlar 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında işe alınacak ve kendileriyle belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalanacaktır.

Bu yazımızda Eskişehir Şeker Fabrikası tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.