Ülkemizde sağlık alanında son senelerde ciddi yatırımlar yapılmaya, projeler bir bir hayata geçirilmeye devam ediliyor. Bu yatırımlardan birisi de çok sayıda ilimizde hizmete açılan ve bulundukları konumlarda sağlık alanında yaşanan sorunlara çözüm olmaları beklenen şehir hastaneleri. Bu şehir hastanelerinden birisi de Eskişehir ilimize yapılıyor. Eskişehir Şehir Hastanesi sadece sağlık sorunlarına çözüm yaratmakla kalmıyor aynı zamanda bölgede çok sayıda kişiye de istihdam kapısı oluyor. Hastane bünyesinde binlerce kişi istihdam ediliyor. Eskişehir Şehir Hastanesi bunlara ek olarak da personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Eskişehir Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları 2019

Eskişehir Şehir Hastanesi tam 1081 yataklı olarak yapılıyor. Sadece bölgenin değil aynı zamanda Avrupa’daki en büyük ve en modern hastanelerden bir tanesi konumunda. Bölgedeki kalkınmanın hastane sebebi ile artacağı düşünülüyor. Bunun yanında hastane bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılıyor.Eskişehir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Eskişehir Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; ambulans şoförü, hasta bakıcı, ebe, hemşire, eczacı, iş güvenliği uzmanı, doktor, temizlik işçisi, özel güvenlik görevlisi, bahçe bakım personeli, hasta yönlendirme personeli, depo personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eskişehir Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen kişiler ilanlar yayınlandığı vakit İşkur İnternet adresi üzerinden veya il ilçe müdürlüklerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler. İŞKUR bünyesinde ilanlar yayınlanmasının akabinde giderek iş başvuru formu doldurulacak. Daha sonra da kurumun insan kaynakları departmanı tarafından başvurularınız detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar Eskişehir Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma imkanı elde edecekler. Bu yazımızda Eskişehir Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.