Ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesi Eskişehir ilimizde faaliyet geçti. Eskişehir Şehir Hastanesi 1081 yatak kapasitesi, 254 poliklinik, 35 ameliyathane, 131 yoğun bakım ünitesi ile adeta dev bir sağlık kompleksidir. Hastane bünyesinde son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede de en zorlu operasyonlar bile hastane bünyesinde yapılabilinmektedir. Yap işlet ve devret modeli ile yapılan Eskişehir Şehir Hastanesi, 25 yıl süre boyunca Akfen İnşaat bünyesinde olacaktır. Hastanenin bir diğer özelliği ise bölgede bir istihdam kapısı olmasıdır. Bünyesinde binlerce çalışanın istihdam edildiği hastaneye yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam ediliyor. Eskişehir Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Eskişehir Şehir Hastanesi, yüksek standart ve konfora sahip. İçerisinde diğer hastanelerden farklı olarak bir kreş bile bulunuyor. Eskişehir Şehir Hastanesi ile hastaların çok daha kısa sürede tedavi edilmeleri amaçlanıyor. Hasta konforu ve sağlığı için tüm olanakların yer aldığı şehir hastanesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılıyor.Eskişehir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Eskişehir Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hemşire, engelli personel, özel güvenlik görevlisi, ambulans şoförü, acil tıp teknisyeni (ATT), fizyoterapist, hasta kabul elemanı, tıbbi sekreter, eski hükümlü personel, biyolog, ebe, eczacı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eskişehir Şehir Hastanesi faaliyete geçtiğinde ilk olarak bünyesindeki çalışan eksiğinin büyük bir bölümü kapanan çevre hastanelerdeki çalışanların transfer edilmesi ile karşılandı. Yine açık iş pozisyonları için ise İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlanmaktadır. İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Harici olarak online başvuru yapabileceğiniz bir insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi Nerededir?

Adres: “71 Evler, Çavdarlar Sk. No:26080, 26080 Odunpazarı/Eskişehir”

Bu yazımızda Eskişehir Şehir Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.