Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adıyla ESKİ, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan tüm kişi ve kuruluşların içme, kullanma ve endüstri suyunu ilgili yasal mevzuata uygun olarak temin etmek, kullanıcılara ulaştırmak, oluşan atık suları şehir merkezinden uzaklaştırmak ve arıtmakla görevli olan kuruluştur. ESKİ Genel Müdürlüğü faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. ESKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile bu ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

ESKİ Genel Müdürlüğü İş İlanları 2023

ESKİ; içme, kullanma ve endüstri suyu ihtiyaçlarının her türlü yer altı ve yer üstü kaynaklarından sağlanması ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için; kaynaklardan abonelere ulaşıncaya kadar her türlü tesisin etüt ve projesini yapmak veya yaptırmak, bu projelere göre tesisleri kurmak veya kurdurmak, kurulu olanları devralıp işletmek ve bunların bakım ve onarımını yapmak, yaptırmak ve gerekli yenilemelere girişmek gibi çeşitli görev, yetki ve sorumluluklara sahiptir. ESKİ Genel Müdürlüğü bu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. ESKİ tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Eskişehir İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

  • ESKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • ESKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • ESKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

ESKİ tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; beden işçisi, güvenlik görevlisi, kimyager, avukat, vezne elemanı, sayaç okuma elemanı, tekniker, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. İlanlarda ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da yapılacağı belirtilmektedir. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

ESKİ Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ESKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi detayları öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlandığında sosyal ağlardan gerekli duyuruları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Harici olarak kurum bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. ESKİ bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda ESKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ESKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.