ESHOT Genel Müdürlüğü, İzmir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Bugün yaklaşık 50.000 hektar metropol alanda yolcu taşıyan Genel Müdürlük şehrin nüfus artış hızına paralel olarak otobüs filosunu yeni aldığı otobüslerle takviye etmektedir. Eshot Genel Müdürlüğü faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Eshot Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Eshot Genel Müdürlüğü İş İlanları 2020

ESHOT Genel Müdürlüğü bugün, mevcut filosu ve yeni otobüs alımları ile de, nitelik olarak çevreci, yeni, gençleşmiş ve nicelik olarak sayısı arttırılmış bir otobüs filosu ile İzmir metropolünün toplu ulaşım ağındaki etkin rolünü ve görevini, hedeflenen çağdaş ölçülere ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Eshot Genel Müdürlüğü tüm bu görevlerini yerine getirmek amacıyla büyük bir özveri ile çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Eshot Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, tamirci, güvenlik görevlisi, büro memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Eshot Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eshot Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız kurumun resmi İnternet adresi üzerindeki duyuruları takip etmelidirler. İş ilanları yayınlandığında bu duyurular kısmında yer almaktadır. Aynı zamanda tüm bu iş ilanlarını www.devlette.com olarak da yayınlamaktayız. İş ilanları yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgiler sitemiz üzerinde yer alacaktır. İş ilanları yayınlandığında başvurularınızı belirttiğimiz usul ve esaslar çerçevesinde yapabileceksiniz. Ancak ilanlar yayınlanmadan kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul görmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularını gerçekleştirebilirsiniz.

Eshot Genel Müdürlüğü İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.