ESHOT Genel Müdürlüğü veya bilinen kısa adı ile ESHOT, toplu ulaşım alanında hizmet vermekte olan bir kamu iştirakidir. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. İzmir ilimizdeki en köklü kamu kurumlarından bir tanesi olan ESHOT, otobüs filosu ile İzmir ili ve ilçelerinde şehir içi ulaşımda etkin rol oynamaktadır. 1943 yılında kurulmuş olan kurum, kurulduğu tarihten bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizde bulunan ulaşım şirketlerinden en büyüklerinden birisi olmayı başarmıştır. İzmir ilimizde kesintisiz kent içi ulaşım hizmeti vermek amacıyla faaliyetlerine aralıksız devam eden firma bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. ESHOT tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

ESHOT İş İlanları 2023

ESHOT, toplu ulaşım konusunda ülkemizin öncü şirketlerinden bir tanesi olmak amacı ile çalışmalarını sürdürüyor. Firma bünyesinde 1500’ü aşkın araç yer alırken, bu filoya her gün yenileri ekleniyor. Ülkemizde toplu taşıma alanında en başarılı kuruluşlardan bir tanesi kabul edilen ESHOT Genel Müdürlüğü bu başarısını kuşkusuz en çok bünyesinde hizmet veren çalışanlarına borçludur. ESHOT Genel Müdürlüğü bu çalışanlara ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan veya yayınlanmış olan iş ilanları içinde; tamirci, elektrik teknisyeni, kaptan, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, şoför, temizlik personeli, beden işçisi, büro memuru, özel güvenlik görevlisi, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almakta. ESHOT bünyesinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz çok sayıda personel istihdam ediliyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

ESHOT İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ESHOT Genel Müdürlüğü sadece ihtiyaç duyduğu zamanlarda ilan yayınlamakta ve yeni çalışan alınları yapmaktadır. Bunun dışında kişilerin düzenli olarak başvuru yapabilecekleri bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. ESHOT bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız kurum tarafından yayınlanan ilanları takip etmelidirler. Tüm bu iş ilanları yayınlandığı anda www.devlette.com sitemiz üzerinde yer almaktadır. İlan yayınlandığında nereden nasıl başvuru yapabileceğinizi, başvuru şartlarını ve tarihlerini detaylı olarak paylaşacağız. Bu yazımızda ESHOT iş ilanları, işe alım süreci, insan kaynakları ile iş başvuru sorgulama, takibi ve ESHOT şoförü olmak istiyorum nasıl olurum hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.