Esenler, İstanbul ilimizin en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. 2023 yılı itibariyle Esenler ilçesinin nüfusu 450 bini aşmış durumdadır. Esenler 18 mahalleden oluşmaktadır. Esenler, İstanbul’da diğer ilçelerden farklı olarak sanayi yönü değil yerleşim yönü ağır basmaktadır. Esenler Belediyesi insanların refah ve huzur içinde yaşamaları adına bu hususları da dikkate alarak çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Esenler Belediyesi, belediyecilik faaliyetlerinin aksamadan sürmesi adına  personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Esenler Belediyesi iş ilanları, iş başvuru şartları, iş başvuru formu, başvuru tarihleri gibi çeşitli iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Esenler Belediyesi İş İlanları 2023

Esenler Belediyesi ülkemiz belediyeleri arasında en çalışkanlarından bir tanesi olarak gösterilmektedir. Son senelerde yapmış oldukları çalışmalar ile 7’den 70’e çok sayıda kişinin takdirini kazanmayı başarmışlardır. Esenler Belediyesi bu başarının sürmesi ve Esenler ilçesinin daha da kalkınabilmesi için faaliyetlerine hız kesmeden devam edeceklerini ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaklarını belirtmişlerdir. Öncelikle tüm bu iş ilanlarına ve özel sektör tarafından verilmiş olan ilanlara aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz de Esenler ilçesinde iş arıyorum, iş bulmak istiyorum, nasıl iş bulabilirim diyorsanız belirtmiş olduğumuz bağlantıdan gruba erişim sağlayabilirsiniz.Facebook Üzerinden Esenler İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Esenler Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda güvenlik görevlisi, çağrı merkezi personel alımı, beyaz masa personel alımı, zabıta memuru, şoför, büro asistanı gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller sözleşmeli, geçici, part time, daimi gibi statülerde barındırılacaktır. Bunun yanında Esenler Belediyesi çok sayıda stajyer alımı, eski hükümlü işçi alımı ve engelli işçi alımı da gerçekleştirecektir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır? İşe alım süreci nasıl işler?

Esenler Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Esenler Belediyesi insan kaynakları departmanı tarafından yapılacak olan personel alımı için ilanlar henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar yayınlandığı anda ilanlara dair iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bütün detaylar www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında başvuru yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmelisiniz. Harici olarak bizzat Esenler Belediyesine herhangi bir iş ilanı yayınlanmadan yapacak olduğunuz başvurular kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı muhakkak ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedilecek olan usul ve esaslar çerçevesinde başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. Bunun dışında da Esenler Belediyesi tarafından iş bulma ve iş imkanları için hizmete açmış olduğu ESKAM üzerinden de iş bulmak için başvuru yapabilirsiniz.  Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Siteye giriş sağlamanızın  ardından “Bildirim Tipi” kısmından “ESKAM İş Başvuru” seçeneğini seçerek bilgilerinizi girebilirsiniz. Uygun iş pozisyonu oluştuğunda kurum kısa zamanda size dönüş sağlayacaktır.

Esenler Belediyesi İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER ESENLER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, esenler konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan esenler duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.