Ege Serbest Bölgesi, İzmir’in Gaziemir ilçesinde 2.2 milyon m²’lik bir alan üzerinde kurulmuştur. Bölge, Uluslararası Adnan Menderes Havalimanına 4, İzmir Limanına 12, otoyol ağlarına ise 1 km. mesafededir. Ege Serbest Sanayi Bölgesi, 1990 yılından bu yana yap işlet devret modeli ile özel sektör kuruluşu olan ESBAŞ tarafından işletilmektedir. ESBAŞ ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. ESBAŞ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

ESBAŞ İş İlanları 2020

Bölgede bugün itibarıyla 74’ü yabancı olmak üzere toplam 175 firma faaliyet göstermektedir. ESBAŞ faaliyetlerinin devamı adına çeşitli zaman dilimlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.  • Facebook Üzerinden İzmir İline Ait İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

ESBAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; büro personeli, güvenlik görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, temizlik işçisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

ESBAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ESBAŞ işe alacak olduğu personelleri kendi bünyesinde daha önce toplamış olduğu öz geçmişler vasıtası ile seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurularak sizler de öz geçmişinizi kolaylıkla bırakabilirsiniz. İş başvurusunda bulunmanızın akabinde insan kaynakları  başvurunuzu det aylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu aşamayı da başarıyla geçen adaylar ESBAŞ bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda ESBAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

ESBAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ESBAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, esbaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan esbaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.