Tekstil sektörü ülkemizde en çok istihdam yaratan sektörlerin başında yer almaktadır. Yerli ve yabancı sayısız firma, üretimlerini ülkemizde gerçekleştirmektedir. Öyle ki; ülkemiz genelinde istihdamın yüzde 6’sını tekstil ve hazır giyim sektörü oluşturmaktadır. Tekstil sektörüne yapılan yatırımlara ise ara verilmeksizin devam edilmektedir. Bu yatırımlardan bir tanesi de Erzurum ilimizde yapılmaktadır. Erzurum ilimizde yapılan Tekstilkent’te ülkemizin en önemli tekstil firmaları üretim gerçekleşmeye başlamıştır. Erzurum Tekstilkent 4 bini aşkın vatandaşımıza istihdam kapısı yaratacaktır. Bu kapsamda Tekstilkent içinde bulunan firmalara çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaktadır. Tekstilkent tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Erzurum Tekstilkent İş İlanları 2021

Erzurum Tekstilkent içerisinde hali hazırda 50 dönümlük bir arazide 5 adet tekstil fabrikasının yapımına devam ediliyor. İlerleyen süreçte yapılan yatırımlar nezdinde fabrika sayısı da hızlı olarak arttırılacak. Erzurum Tekstilkent ilerleyen süreçte ülkemizde üretilen tekstil ürünlerinin birçoğunun çıktığı yer olması adına çalışmalar devam etmektedir. Tekstilkent bünyesine ise çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılacak.Erzurum İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Erzurum Tekstilkent bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; üretim teknik sorumlusu, paketleme elemanı, ortacı, makinacı, üretim mühendisi, vasıfsız eleman, iş makineler, operatörü, depo elemanı, modelist, overlokçu, muhasebe elemanı, engelli personel, tekstil kesimcisi, terzi, tasarımcı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılacak?

Erzurum Tekstilkent İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Erzurum ilimizde Tekstilkent, Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Burada kurulan Tekstilkent bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için fabrikaların bünyesinde iş başvurusunda bulunmalısınız. Yani burada bulunan fabrikalara müracaat etmelisiniz. Harici olarak İnternet üzerinde bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası yer almamaktadır. Açılacak olan fabrikaların hangi şirketlere ait olduğu açıklandıktan sonra bizzat bu şirket bünyesine başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu yazımızda Erzurum tekstilkent iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TEKSTİLKENT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tekstilkent konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tekstilkent duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.