Ülkemizdeki en büyük sağlık kurumlarından bir tanesi Erzurum ilimizde faaliyete girmek üzere. Yakın zamanda tamamlanacak olan Erzurum Şehir Hastanesi için artık gün sayılıyor. Erzurum Şehir Hastanesi 1300 yataklı, 3500 araçlı otopark kapasiteli, 409 bin metrekare kapalı alana sahip devasa bir sağlık kompleksi. Ülkemizde enerji ve çevre dostu yeşil bina sertifikası sahibi tek hastane olacak olan Erzurum Şehir Hastanesi kendi elektriğini kendisi üretebiliyor. Son teknoloji ekipmanlar ile donatılacak olan Erzurum Şehir Hastanesi bölgede sağlık kalitesini ciddi oranda yükseltecek. Erzurum Şehir Hastanesi gerek inşaatı yani şantiye süresince gerekse faaliyete girmesi ile çok sayıda kişiye istihdam kapısı olacak. Hastane bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor. Erzurum Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Erzurum Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Erzurum Şehir Hastanesi faaliyete girmesinin akabinde bölgede ciddi bir istihdam kapısı olacak ve hastane bünyesinde 5 bini aşkın kişi çalışacak. Ülkemizin en büyük hastanelerinden bir tanesi olan Erzurum Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Erzurum İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Erzurum Şehir Hastanesi bünyesinde yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; hemşire, özel güvenlik görevlisi (ÖGG), teknisyen, tekniker, hasta bakım elemanı, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, hekim, ebe, sağlık memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılacak?

Erzurum Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Erzurum Şehir Hastanesi bünyesinde çalışacak olan çok sayıda çalışan, hastane açılmasıyla beraber kapanacak olan çevre hastanelerden transfer edilecektir. Geriye kalan kadro ve pozisyonlar için ise ilanlar yayınlanacak ve alımlar gerçekleştirilecektir. Bu alımlara İŞKUR aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden veya iskur.gov.tr adresi üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Harici olarak bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda Erzurum Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ERZURUM İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, erzurum iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan erzurum iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.