Erzurum Şehir Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan 400 bin metrekare alanda kurulmuş olan ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesidir. Doğu Anadolu Bölgesi’nde yapılmış en önemli sağlık yatırımı olan Erzurum Şehir Hastanesi, 1569 yatak kapasitesine sahip. Şehir Hastanesi, A, B, C ve D blokları ile Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden oluşuyor. Beş yıldızlı otel konforunda hazırlanmış, bütün ince detayları düşünülmüş, en son teknolojik ekipmanlarla donatılmış Erzurum Şehir Hastanesi bölgede sağlık kalitesini arttıracak bir sağlık kurumudur. Hastane bünyesinde ayrıca binlerce kişiye de iş imkanı tanınmış durumda. Erzurum Şehir Hastanesi bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor. Erzurum Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Erzurum Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Erzurum Şehir Hastanesi oldukça büyük depremlere bile dayanıklı olarak inşa edildi. Bu hastanede deprem anında ameliyat dahi mümkün. Hastaneye sadece Erzurum ilimizden değil aynı zamanda çevre illerden ve çevre ülkelerden de çok sayıda hastanın ziyaret ederek, sağlık turizmi açısından ülkemize katma değer yaratması bekleniyor. Erzurum Şehir Hastanesi bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam ediliyor ve bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılıyor.Erzurum İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Erzurum Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması planlanan iş ilanları içinde; hemşire, özel güvenlik görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, ambulans şoförü, diyetisyen, laborant, sekreter, ebe, eczacı, gassal, kimyager gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Erzurum Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Erzurum Şehir Hastanesi açıldığında Palandöken Devlet Hastanesi ve Nene Hatun Kadın Doğum Hastanesi buraya bağlandı. Bu sebepten burada istihdam edilen çalışanlar Erzurum Şehir Hastanesi’ne aktarıldı. Harici olarak açık kalan pozisyonlara ise Sağlık Bakanlığı tarafından atamalar gerçekleştirildi. Yine tamamlanamayan yerlere ise İŞKUR üzerinden ve Sağlık Bakanlığı resmi web sayfası üzerinden ilanlar yayınlanacaktır. Sizler de bu ilanları takip ederek ülkemizin en büyük şehir hastanelerinin bir tanesinde çalışma fırsatı elde edebilirsiniz. Harici olarak online bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır.

Erzurum Şehir Hastanesi Nerededir?

Erzurum Şehir Hastanesi, Erzurum ilimizde Yakutiye ilçesinde yer almaktadır. Aşağıda tam adresini görebilirsiniz.

Adres : “Atatürk Mahallesi, Çat Yolu Cd., 25070 Palandöken/Yakutiye/Erzurum”

Bu yazımızda Erzurum Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ERZURUM İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, erzurum iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan erzurum iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.