Erzincan Belediyesi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Erzincan, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan önemli şehirlerimizden bir tanesidir. 2023 yılı rakamları ile 200 bine yaklaşan nüfusu bulunmaktadır. Tarihi ve kültürel zenginliklerle dolu olan  Erzincan’da belediye başkanlığı görevini Cemalettin Başsoy üstlenmiştir. Cemalettin Başsoy kamuya yapmış olduğu açıklamada Erzincan Belediyesi bünyesine 2023 yılı içerisinde, ihtiyaçlar sebebiyle çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştireceklerini açıkladı. Erzincan Belediyesi personel alımı ilanına dair başvuru şartları nelerdir, başvuru formu, başvuru tarihleri ve Erzincan Belediyesi memur alımı ne zaman yapılacak haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.

Göreve gelmesinin ardından şehrin çehresini önemli oranda değiştiren, belediyecilik anlamında diğer illerimize ders veren Erzincan Belediyesi bünyesinde bulunan açık iş pozisyonları için 2023 yılında personel alımı yapılacağını açıkladı. Yapmış olduğu açıklamalar sonucunda özellikle işsizlik sebebiyle zor durumda olan ve iş bekleyen Erzincan ili ve ilçelerinde ikamet eden binlerce vatandaşı sevindirdi. İşçi alımı sadece Erzincan’ın merkezi için değil aşağıda bulunan ilçeler için de yapılacak. İşte o ilçelerin listesi. • Çayırlı
 • İliç
 • Kemah
 • Kemaliye Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Otlukbeli
 • Refahiye
 • Tercan
 • Üzümlü

Erzincan Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda personel alımı, işçi alımı için ilanlar henüz yayınlanmış değil. Edindiğimiz bilgilere göre personel alımı ilanları yakın bir zamanda ve kademeli olarak yayınlanacak. İlanlarda güvenlik görevlisi, mühendis, temizlik işçisi, sekreter gibi sayısız çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlkokul mezunu, lise mezunu ya da yüksek öğretim mezunu, vasıflı, vasıfsız çok sayıda vatandaş bu ilanlar sayesine istihdam edilmiş olacak. Erzincan Belediyesi yapılan açıklamada kadroya alınacak olan personellerden KPSS gibi bir sınav şartının da aranmadığını ayrıca belirtti. Bunların yanında Erzincan ili ve ilçelerinde kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlerce verilmiş güncel iş ilanları aşağıdadır.

Erzincan Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Erzincan İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Geçit Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Erzincan Subay Orduevi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Çayırlı SYDV Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Erzincan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Erzincan Belediyesi, zabıta memuru, sağlık personeli, avukat, müfettiş, temizlik işçisi, itfaiyeci, sağlık personeli, haşere ilaçlama personeli, şoför alımı, güvenlik görevlisi alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirecek. İlanlar kademeli olarak yayınlanacak. İlanlar yayınlandığı zaman iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgiler yine www.devlette.com üzerinden yayımlanacak. Harici olarak Erzincan Belediyesi bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı Erzincan Belediyesi bünyesinde çalışma imkanı yakalamak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Erzincan Belediyesi iş başvurusu için yayınlanmış online bir bağlantı ise bulunmamaktadır. Bunun aksini iddia eden ve sizleri yanıltan internet sitelerine itimat etmemeniz önemle rica olunur. Erzincan Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise aşağıda bulunan iletişim adreslerinden dile getirebilirsiniz.

 • Adres : Erzincan Bel. Bahçelievler/ERZİNCAN
 • E-Mail : bilgi@erzincan.bel.tr


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.