Eroğlu Holding faaliyetlerine 6 makinelik küçük bir konfeksiyon atölyesi ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Eroğlu Holding günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesidir. Şirket bünyesinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Eroğlu Holding İş İlanları 2023

Yenibosna’da genel merkezi bulunan kurum İstanbul Avcılar’da fabrikaya, Çorlu’da üretim tesisine sahiptir. Şirket günümüzde ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır. Büyümesine ara vermeksizin devam etmek isteyen Eroğlu Holding, bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Holding ayrıca bünyesinde bulunan aşağıdaki şirketler için de alımlar gerçekleştirmektedir.Colin’s İş İlanları İçin TIKLAYIN

Loft İş İlanları İçin TIKLAYIN

Eroğlu Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza müdürü, satış danışmanı, depo elemanı, şoför, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Eroğlu Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eroğlu Holding bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız özgeçmişlerini erogluholdinginsankaynaklari@erogluholding.com adresine iletebilirler. Bunun dışında kurumun iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde de yayınlanmaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Eroğlu Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.