Erdemir Maden ya da bilinen kısa adı ile Ermaden, ülkemiz demir cevherini karşılayan şirketlerden bir tanesidir. 1938 yılında Divriği’de faaliyetlerine başlamıştır. Kardemir bünyesindeki şirketlerden bir tanesi olan Ermaden, başlangıçta parça cevher üretimi ile başlamış ve daha sonra demir peleti üretimi ile devam etmiştir. Şirketin yıllık pelet üretim kapasitesi 1.5 milyon tondan fazladır. Ermaden kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşu bünyesinde yer almayı başarmıştır. Ermaden faaliyetlerine aralıksız devam ederken bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Ermaden tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ermaden İş İlanları 2023

Erdemir Madencilik her sene yeni maden sahalarını devreye almakta ve üretim kapasitesini büyük bir hızla arttırmaktadır. Büyük bir hızla büyümesini sürdüren firma bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Ermaden tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; harita mühendisi, iş güvenliği uzmanı, üretim mühendisi, harita teknikeri, mekatronik mühendisi, makine mühendisi, idari işler şefi, elektronik mühendisi, çevre mühendisi, maden mühendisi, laborant gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ermaden İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ermaden ihtiyaç duyduğu zamanlarda yeni alımlar gerçekleştirmektedir. Sizler de Ermaden bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için bu iş ilanlarını takip etmelisiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girebilirsiniz. Akabinde başvurunuz insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelemeye alınacaktır. Bu yazımızda Ermaden Sivas iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ermaden İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ERMADEN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ermaden konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ermaden duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.