Tekirdağ ilimizde bulunmakta olan Ergene Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı yapacağını açıkladı. Ergene Belediyesi ilan kapsamında muhasebe uzmanı alımı yapacaktır. Adayların 5 ile 10 yıl arası deneyimlerinin olması gerekmektedir. Adaylar ilana 18 Ocak 2023 mesai bitimine kadar başvurularını yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Ergene Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2023

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Emekli olmamak
  • Adli sicil kaydı olmamak
  • Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak
  • Emekliliği hak etmemiş olmak
  • SMMM olmaya hak kazanmış olmak.

Adaylarda başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda yer almaktadır.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Diploma
  • Adli sicil kaydı

Başvuru adresi : Velimeşe Mahallesi Saray Caddesi No:46/1 Ergene / Tekirdağ

Bu yazımızda Ergene Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.