Erfelek, Sinop İl Merkezi’nin batısında, merkez, Ayancık ve Boyabat ile komşu bir yerleşmedir. 1960 yılında ilçe statüsü kazanan Erfelek’e bağlı 46 köy bulunmaktadır. Dağınık bir arazi yapısına sahip olan Erfelek, Batı Karadeniz Havzası’nda yer almaktadır. Erfelek Belediyesi çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve bunun için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Erfelek Belediyesi İş İlanları 2023

İlçenin nüfusu 11 binden fazladır. Erfelek ilçesinin nüfusu son yıllarda düşüş göstermiştir. Şehirde sanayi az da olsa gelişmiştir. İlçede bir parke ve kereste fabrikası, iki adet süt alım ve işleme ünitesi ile bir adet meyve işleme ünitesi bulunmaktadır. Erfelek Belediyesi ilçenin gelişmesini sağlamak ve dışa göçü engellemek maksadıyla çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Erfelek İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Erfelek Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mimar, mühendis, temizlik işçisi, beden işçisi, büro personeli, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, zabıta memuru, itfaiye memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Erfelek Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Erfelek Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Erfelek Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ERFELEK BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, erfelek belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan erfelek belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.