Ereğli, Konya ilimizin güneyinde yer almakta olan, il merkezine 147 km uzaklıkta bulunan bir ilçedir. Ereğli adını; Bizans İmparatoru Herakliyüs’tan almaktadır. İlçenin 6 belde belediyesi, 44 köyü ve 36 mahallesi bulunmaktadır. Ereğli Belediyesi ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmalarına devam ederken, bu kapsamda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ereğli Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Ereğli Belediyesi İş İlanları 2023

Ereğli ilçesinin nüfusu 2023 yılı itibariyle 150 bini aşmış durumdadır. İlçe nüfus bakımından bir çok ilimizi geride bırakmayı başarmıştır. Ereğli Belediyesi artan nüfus ile ilçede ikamet eden vatandaşlarımızın belediyesel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tüm gücüyle çalışırken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ereğli Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.



Ereğli İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Ereğli Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta memuru, büro görevlisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, itfaiye eri, şoför, beden işçisi, temizlik işçisi, mimar, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ereğli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ereğli Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Ereğli Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER EREĞLİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ereğli konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ereğli duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.