Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Türk Anonim Şirketi ya da bilinen adıyla Erdemir, Zonguldak il sınırları içerisinde bulunan Ereğli ilçesinde yer almaktadır olan bir demirçelik fabrikasıdır. 1965 yılında hizmet vermeye başlayan fabrika, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış ve günümüzde ülkemizin en büyük yassı demir üreticisi konumuna erişmiştir. Erdemir Demir Çelik büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Erdemir tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Erdemir Demir Çelik İş İlanları 2020

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. Erdemir Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Şirket bünyesinde ayrıca İskenderun Demir ve Çelik A.Ş (İsdemir) yer almaktadır. Erdemir faaliyetlerini aksamadan sürdürmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Karadeniz Ereğli İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Erdemir Demir Çelik tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, kimyager, özürlü personel, engelli personel, eski hükümlü işçi, mühendis, iş güvenliği uzmanı, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi, şoför, iç deneyim uzmanı, satış uzmanı, işletme mühendisi, satınalma uzmanı, makam şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Erdemir Demir Çelik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ereğli Demir Çelik bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Erdemir iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Erdemir İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ERDEMİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, erdemir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan erdemir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.