Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. veya bilinen kısa adı ile Erdemir, 1960 yılında kurulmuş olan bir yassı haddelenmiş demir çelik üreticisidir. Ülkemizin ilk ve en büyük entegre yassı çelik üreticisi olan Erdemir, OYAK Maden Metalürji Grubu şirketlerinden bir tanesidir. Erdemir, üretmiş olduğu levha, sıcak ve soğuk sac, çinko, kalay ve krom kapmalı sac ürünlerini; otomotiv, beyaz eşya, imalat, elektrik elektronik, enerji, gemi inşa, savunma gibi iş kollarında kullanılmaktadır. Erdemir kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde Almanya, ABD, İngiltere, Azerbaycan, Rusya başta olmak üzere 40’ı aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Erdemir bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam edilmekte ve bunlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Erdemir tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Erdemir İş İlanları 2023

Erdemir; Sivas ve Malatya illerimiz başta olmak üzere ülkemizin birçok noktasında maden sahalarına sahiptir. Ayrıca Romanya’da elektrik çeliği üretimi gerçekleştirmektedir. Erdemir, Karadeniz Ereğlisi ilçesinin can damarı olarak bilinmektedir. Bu ilçenin büyük bir çoğunluğu Erdemir bünyesinde çalışmaktadır. Ayrıca Alaplı ilçesinde de yan sanayisi bulunur. Erdemir bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Erdemir tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; planlama uzmanı, iş geliştirme mühendisi, hat operatörü, satış uzmanı, satınalma uzmanı, işletme mühendisi, özel güvenlik görevlisi, engelli işçi, kimyager, iş güvenliği uzmanı, iş makinaları operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Erdemir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Erdemir bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından “yukarıdaki açıklamaları kabul ediyorum” kısmına tıklamalı ve açılan sayfada üyelik işlemlerini gerçekleştirerek başvurunuzu tamamlamalısınız. Ayrıca çeşitli kariyer portalları üzerinden de bu ilanları takip edebilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak değerlendirilecektir. Bu yazımızda Erdemir iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Erdemir İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ERDEMİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, erdemir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan erdemir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.