Era Koleji, İstanbul ve Bursa illerimizde faaliyetlerini sürdüren ülkemizdeki öncü eğitim kurumlarından bir tanesidir. Geleceğin dünyasına göre eğitimlerini güncelleyen Era Kolejleri, oldukça başarılı sonuçlar alarak bu alanda adını duyurmayı başarmıştır. Gelecek odaklı bir eğitim anlayışına sahip olan Era Koleji, bu amacı benimseyecek, markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve öğretmen alımı gerçekleştirmektedir. Era Koleji tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Era Okulları İş İlanları 2023

Era Koleji İstanbul genelinde 5’i Avrupa Yakası’nda ve 5’i Anadolu Yakasın’da olmak üzere 10 koleji ile devam etmektedir. Kurum ayrıca Bursa ilimizde de 1 kampüse sahiptir. Bu kampüsler; Beykent, Beylikdüzü, Çamlıca, Çekmeköy, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik ilçelerinde yer almaktadır. Era Koleji büyüme hedefleri doğrultusunda bu kampüs sayısını arttırmak için çalışmalar yürütmekte ve mevcut okullarına ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve öğretmen alımı yapmaktadır.Era Koleji tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sınıf öğretmeni, stajyer öğretmen, müzik öğretmeni, beden eğitimi öğretmeni, İngilizce öğretmeni, fizik öğretmeni, matematik öğretmeni, biyoloji öğretmeni, özel güvenlik görevlisi, servis şoförü, temizlik personeli, okul öncesi öğretmeni, teknik öğretmen, danışma görevlisi, rehber öğretmen, kimya öğretmeni, coğrafya öğretmeni gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Era Okulları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Era Koleji bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bunun için ilk yol olarak ik@erakolejleri.k12.tr mail adresine özgeçmiş yani CV iletebilirsiniz. Diğer iş başvurusunda bulunmanın bir yolu ise aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu. Bu iş başvuru formu sayfasına girmenizin akabinde sayfanın sonunda yer alan formu doldurabilirsiniz. Hangi yolu kullanırsanız kullanın, yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanına iletilir. Burada detaylı bir inceleme sürecine geçilir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Bu aşamayı da geçen birey Era Okulları bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Era Koleji iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Era Koleji İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ERA KOLEJİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, era koleji konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan era koleji duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.