Enka İnşaat; 1957 yılında Şarık Tara ve Sadi Gülçelik tarafından kurulmuş olan bir firmadır. Enka Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan şirketlerden birisi olan Enka İnşaat; kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde gerek ülkemizin gerekse dünyanın en büyük inşaat firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Yurt içi veya yurt dışı şimdiye kadar binlerce projeyi almış ve başarı ile teslim etmiştir. Bunun yanında çok sayıda kişiye de istihdam kapısı olmayı başarmıştır. Bünyesinde binlerce çalışan bulunan firma bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaya ise devam etmektedir. Enka İnşaat tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, yeni iş olanakları, en son iş imkanları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Enka İnşaat İş İlanları 2022

Enka İnşaat; kurulmuş olduğu günden bu yana çok sayıda önemli projeye imza atmıştır. Firma; Irak, Libya, Ürdün, Suudi Arabistan, Hırvatistan, Romanya, Kosova, Arnavutluk, Almanya, Azerbaycan, Rusya, Gürcistan, Hollanda, Kuveyt, Katar, Kosova, Meksika gibi sayısız ülkede faaliyetlerde bulunmuştur. Enka İnşaat tüm bu zorlu projelerin altından yetenekli kadrosu ile çıkmıştır. Firma bu kişilere ek olarak büyümesini sürdürmek adına her zaman yetenekli insanları aramaya devam etmektedir. Enka İnşaat bu doğrultuda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Enka İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kalite müdürü, kıdemli mekanik işler mühendisi, elektrik kalite kontrol şefi, teknik ressam, engelli personel, eski hükümlü işçi, tekniker, teknisyen, kaynakçı, inşaat mühendisi, mimar, operatör, iş güvenliği uzmanı, vasıfsız personel, stajyer, sürveyan, iş makineleri operatörü, formen, şantiye şefi, makine mühendisi, iş yeri hekimi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Enka İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Enka İnşaat bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız çeşitli kariyer portalları üzerinden başvurularını yapabilecekleri gibi doğrudan hr@enka.com mail adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz mail adresine öz geçmişinizi ve başvuru yapmak istediğiniz pozisyonu iletebilirsiniz. Başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Bunun dışında aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile de gerek yurt içi gerek yurt dışı tüm açık iş pozisyonları, bunlara ait başvuru tarihleri ve başvuru şartları görülebilir. Akabinde bu şekilde de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Enka İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Enka İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ENKA İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, enka inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan enka inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.