ENKA, ülkemizde faaliyet göstermekte olan en büyük inşaat şirketlerinden bir tanesidir. Kurulmuş olduğu tarihten bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüre ENKA, 2020 yılında da bu büyümenin düzenli olarak sürmesi adına çalışmalar yürütmektedir. ENKA bu kapsamda da bünyesine ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. ENKA inşaat tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

ENKA İnşaat İş İlanları 2020

Türkiye’nin en değerli markaları arasında yer alan ENKA, bugüne kadar, Türkiye’de toplam 7 Milyar ABD Doları sözleşme bedeli tutarında 121 proje tamamlamış, ve yurtdışında toplam 36 Milyar ABD Doları sözleşme bedeli ile 380 projeye imza atmıştır. ENKA, markasını yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacağını açıklamıştır.ENKA tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; mühendis, şoför, mimar, tekniker, teknisyen, makine mühendisi, inşaat mühendisi, elektrik teknikeri, inşaat teknikeri, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, iş makineleri operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

ENKA İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ENKA inşaat tarafından yayınlanan bütün iş ilanları kurumun İnternet adresi üzerinde yer almaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile bu iş ilanlarını görebilir ve bu ilanlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceler ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağırır. Bu aşamayı da geçen adaylar ENKA İnşaat gibi ülkemizin en büyük kurumlarının birisinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda ENKA İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

ENKA İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ENKA İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, enka inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan enka inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.