Enka Şirketler Grubu veya bilinen adı ile Enka İnşaat, 1957 yılında kurulmuş İstanbul merkezli bir şirketler grubudur. Enka Holding; petrol, gaz, petrokimya, inşaat, elektrik üretimi gibi çok sayıda alanda faaliyet göstermektedir. Enka Grup, ülkemizde elektrik santrali kurulu gücü bakımından ülkenin en büyük özel sektör firmasıdır. Bunun yanında inşaat alanında da en büyük firmalardan birisidir. ENKA’nın çeşitli sektörlerde 50’den fazla iştiraki bulunmaktadır, iştiraklerin arasında ana faaliyet alanları: basınçlı kaplar/çelik yapılar/borulama sistemlerinin tasarım, imalat ve montajı olan Çimtaş Grubu; derin temel & kazılar, zemin iyileştirme ve deniz işleri faaliyetleri gösteren Kasktaş yer almaktadır. Enka Holding bünyesine her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Enka Holding tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer olanakları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Enka Holding İş İlanları 2022

Enka Holding özellikle Soğuk Savaş’ın bitmesinin ardından Rusya ve Türki Cumhuriyetler’de gerçekleştirmiş oldukları projelerde adını sıkça duyurmuştur. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren şirket günümüzde faaliyet gösterdiği her alanda en büyük oyunculardan bir tanesi olmuştur. Bünyesinde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında 20 bini aşkın çalışan istihdam eden Enka Holding, bunlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Enka Holding bünyesinde şimdiye kadar yayınlanmış veya bundan sonra yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mühendis, tekniker, teknisyen, kalite müdürü, yurt dışı personel alımı, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, iş güvenliği uzmanı, teknik ressam, inşaat şefi, şoför, özel güvenlik görevlisi, elektrikçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Enka Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Enka Holding yani Enka Şirketler Grubu bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını çeşitli kariyer portalları üzerinden veya en basit yolu ile hr@enka.com mail adresi ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Özgeçmişinizi ve ön yazınızı vermiş olduğumuz mail adresine iş başvurusu için iletebilirsiniz. Bununla beraber başvurunuz kurumun özgeçmiş havuzuna iletilecektir. Akabinde başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda kurumun insan kaynakları başvurunuzu değerlendirmeye alır. Bu yazımızda Enka Holding iş ilanları, işe alım süreci ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ENKA HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, enka holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan enka holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.