English Home, ev tekstili ürünlerinin satışını gerçekleştiren ülkemizin en büyük markalarından bir tanesidir. Firma Turgut Aydın Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana hızla büyüyen English Home, günümüzde ülkemizde 290’ı aşkın şubeye sahiptir. Ürünleriyle İngiliz ev standartlarını farklı ülkelere sunan English Home, ev dekorasyonu konusunda kullanıcıların vizyonunu ürünlerinin renk tonları ve desenleri ile genişletiyor. English Home büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. English Home tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

English Home İş İlanları 2022

2009 yılında 3 mağaza ile faaliyetlerine başlayan English Home, günümüzde alanında ülkemizin en büyük firmalarından birisi olmayı başarmıştır. Özellikle geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile müşterilerinin ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Firma bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Madame Coco İş İlanları İçin TIKLAYIN

English Home tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; fiyatlandırma ve kampanya yönetimi uzmanı, pazarlama ve marka uzmanı, planlama şefi, planlama uzmanı, müşteri deneyimi uzmanı, insan kaynakları şefi, engelli satış danışmanı, bakım onarım uzmanı, bütçe raporlama yöneticisi, mağaza sorumlusu, satış danışmanı, depo elemanı, part time satış danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

English Home İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

English Home iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlandığı gibi bu iş ilanlarını takip etmeden de başvuru yapabilirsiniz. Sizler de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, büyüyen bir kurumda çalışmak için öz geçmişinizi ik@englishhome.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda English Home iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ENGLİSH HOME HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, english home konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan english home duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.