Enerya Enerji, 2003 yılında STFA Holding tarafından kurulmuş olan bir doğalgaz dağıtım şirketidir. Enerya Enerji kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizi en büyük özel doğalgaz dağıtım şirketi olmayı başarmıştır. %30’luk hissesi İsviçreli finans kuruluşu Partners Group’a ait olan firma, 10 ilde doğalgaz dağıtım operasyonlarını gerçekleştirmekte, gaz ve elektrik ticareti alanlarında faaliyet göstermektedir. Güneş enerjisi başta olmak üzere yenilenebilir enerji kaynaklarından yararlanarak elektrik üretimi alanına yatırım yapmaktadır. Enerya Enerji faaliyetleri kapsamında çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Enerya Enerji tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu ve işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Enerya Enerji İş İlanları 2022

Enerya Enerji, Antalya, Aydın, Konya, Çorum, Niğde, Nevşehir, Denizli, Karaman, Erzincan ve Aksaray illerinde doğalgaz dağıtımından sorumlu olup 1 milyondan fazla aboneye sahiptir. Türkiye’de gaz ticareti hacmi en yüksek olan enerji şirketidir. Enerya Enerji çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Enerya Enerji tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; müşteri hizmetleri uzman yardımcısı, operasyon teknikeri, tekniker, bütçe ve raporlama uzmanı, pazarlama yöneticisi, iş güvenliği uzmanı, elektrik teknisyeni, mühendis, şoför, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Enerya İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Enerya bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kurum bünyesindeki açık iş pozisyonlarını görebilir ve bunlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Enerya iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Enerya İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.