Enerjisa, ülkemizde çeşitli illerimizde elektrik üretim ve dağıtım alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır. Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile Enerjisa, Sabancı Holding şirketlerinden bir tanesidir. 2013 yılında firmanın yüzde 50 hissesi dünyanın en büyük özel elektrik ve doğal gaz şirketlerinden biri olan E.ON’a satılmıştır. Kurulu gücü ve müşteri sayısı ile Enerjisa, ülkemizin en büyük elektrik üretim ve dağıtım şirketi konumundadır. 14 ilimizde 10 milyonu aşkın müşteriye hizmet sunmaktadır. Alanında ülkemizin en büyük firması olan Enerjisa, bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Enerjisa tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Enerjisa İş İlanları 2023

Enerjisa, elektrik endüstrisinin her alanında müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin çevik ve yenilikçi enerji şirketi olarak insanların hayatlarına dokunan çözümler üretmeye devam eden Enerjisa, santral kurulu gücünü de yapmış olduğu yatırımlar ile günden güne arttırmaktadır. Enerjisa, 19 mevcut santralinde elektrik üretimi gerçekleştirmektedir. Bünyesinde çok sayıda şirketi bulunan Enerjisa bu şirketlere ve kendi bünyesine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor.Enerjisa Elektrik tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; departman asistanı, satınalma uzmanı, elektrik bakım teknisyeni, proses teknisyeni, insan kaynakları analisti, iş mükemmelliği uzmanı, satış temsilcisi, yatırım planlama uzmanı, sayaç okuma elemanı, sayaç açma kapama elemanı, şoför, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, muhasebe elemanı, müşteri hizmetleri görevlisi, iş güvenliği uzmanı, harita mühendisi, uzman, endüstri mühendisi, harita teknikeri, elektrik teknikeri, şoför, engelli personel, operatör gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Enerjisa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Enerjisa, yeni işe alımlar için kariyer portallarını kullanmayı tercih eden firmalardan bir tanesidir. Kurumun açık iş pozisyonları, kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasında kurumun kariyer portalları üzerindeki sayfaları bulabilirsiniz. Vermiş olduğumuz sayfada yazı sonunda bu bağlantılar verilmiştir. Bu kariyer portallarına üye olarak, profil oluşturarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Harici olarak bir iş başvuru formu ya da insan kaynakları sayfası ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda Enerjisa online iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Enerjisa iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.