Emlak Konut GYO Nedir?

Emlak Konut GYO A.Ş. 1953 yılında kurulmuş olan, ana uzmanlığı konut üretimi olan ülkemizin en köklü kurumlarından bir tanesidir. Yıllardır süren çalışmaları ve deneyimlerini, 2002 yılından bu yana gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüştürerek çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir.  Emlak Konut GYO yıllardır konut sektöründe öncü firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Büyüme hedeflerine ara vermeksizin devam edeceğini, yeni yatırımlar ve çalışmalar yaparak vatandaşların ev sahibi olmalarını kolaylaştırmaya ve bu kapsamda çok farklı projeler ile karşımıza çıkmaktadır.

Emlak Konut GYO tarihte görülmemiş kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul ilimizde olmak üzere, ülkemizin birçok ilinde Emlak Konut GYO projeleri bulunuyor. Şirket durgun geçen piyasayı canlandırmak adına bu projelerinde çeşitli kampanyalar uyguluyor. Emlak Konut GYO hiçbir bankanın veremeyeceği kredi olanakları ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşları şimdiden sevindirmiş durumda. Öncelikle peşinat oranı %25’ten %5 oranına çekilmiş durumda.Emlak Konut GYO Kampanyası

Bunun yanında vatandaşlara 240 ayda yüzde 0.79 vade farkı, 120 ayda 0.45 vade farkı ve 60 ayda da faizsiz ödeme planı çıkartılıyor. 20 yıl vade seçeneği daha önce ülkemizde uygulanmamış bir ödeme planı olmakla şimdiden tarihe geçmiş durumda.  Emlak Konut GYO ayrıca kalan %15 peşinatın iş sonuna kadar ödenebileceğini ve bunun alıcı ile satıcı arasında belirlenebileceğini kaydetti. Kampanyaya 9 banka dahil edilmiş durumda. Bunlar; Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası bankaları. Emlak Konut tarafından yapılan kampanya 31 Mart tarihinde ise son buluyor. Vatandaşların başvurularını bu tarihe kadar gerçekleştirmeleri gerekiyor. Kampanyalı olarak satışa çıkarılan projeler ise aşağıda yer almaktadır.

“Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3. Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent.”

Emlak Konuttan Nasıl Ev Alınır?

Emlak Konut GYO’dan ev almak isteyen bireyler doğrudan kendilerine en yakın Emlak Konut GYO ofislerine gitmeliler. Satın almak istedikleri evi ve bunun ödeme planını çıkarmalarının ardından Emlak Konut GYO çalışanları işlemlerin tamamlanması için kendilerine eşlik etmektedirler. Ödemeler havale olarak alınabilmekte ve kredi çekme işlemleri de bankaya uğramadan doğrudan Emlak Konut GYO ofislerinde gerçekleştirilmektedir.

  • EMLAK KONUT GYO A.Ş Genel Müdürlük
  • Adres : Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BATI ATAŞEHİR) ATAŞEHİR – İSTANBUL
  • Telefon : 0216 579 15 15
  • Faks : 0216 456 48 75
  • E-Posta: info@emlakkonut.com.tr

İlinizde bulunan Emlak Konut GYO adresleri hakkında bilgi almak için iletişim adreslerinden irtibata geçebilirsiniz. Emlak Konut GYO hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Diğer sayfamızdan Toki’den nasıl konut alınır öğrenebilirsiniz.


DİĞER EMLAK KONUT GYO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, emlak konut gyo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan emlak konut gyo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.