Emlak Katılım Bankası, 1926 yılında Atatürk’ün emri doğrultusunda Emlak ve Eytam Bankası adıyla kurulmuştur. Banka; inşaat teşebbüslerini desteklemek, gerekli kredileri sağlamak ve yetim haklarını korumak gibi amaçlar doğrultusunda faaliyete geçirilmiştir. 1980 yılında banka tasfiye edilerek, bankanın şubeleri Ziraat Bankası ve Halkbank’a devredilmişti. Ancak Emlak Katılım Bankası 2020 yılında faaliyetlerine tekrar başlayacaktır. Emlak Katılım Bankası ülkemizin en köklü bankalarından birisi olması sebebi ile yine ülkemizdeki en büyük bankalardan bir tanesi olma hedefiyle yol çıkmıştır. Bu doğrultuda da bünyesine çok sayıda çalışan istihdam edecek olup, personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Emlak Katılım Bankası tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Emlak Katılım Bankası İş İlanları 2020

Emlak Katılım Bankası faaliyette olduğu süreç zarfında ülkemizdeki en büyük bankalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Yine bu hedef doğrultusunda yeniden yapılanan ve faaliyetlerine başlayan banka 2020 yılında bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Emlak Katılım Bankası tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; avukat, özel güvenlik görevlisi, güvenlik memuru, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, uzman, uzman yardımcısı, gişe görevlisi, banko asistanı, servis görevlisi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Emlak Katılım Bankası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Emlak Katılım Bankası tarafından yayınlanacak ve yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak İnternet üzerinden iş başvurusunda bulunabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Kurum insan kaynakları gibi departmanlarına bireysel olarak ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmez. Bu sebepten dolayı iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Emlak Katılım Bankası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER EMLAK KATILIM BANKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, emlak katılım bankası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan emlak katılım bankası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.