Eminevim, bir kişinin faiz ödemeden, bütçesine uygun olarak, dilediği yerden gayrimenkul alabilmesini sağlayan bir sistemle çalışan bir şirkettir. Eminevi sisteminin bir diğer adı da elbirliği sistemidir. Ülkemizde faaliyete geçmesinin ardından sistem oldukça beğeni kazanmış ve çok sayıda kişi gayrimenkul alabilmek için başvuruda bulunarak sisteme dahil olmuştur. Eminevim faaliyetlerini sürdürebilmek ve büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Eminevim bu çalışmaların aksamadan sürmesi için de çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Eminevim tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Eminevim İş İlanları 2020

Eminevim ülkemizde 100’den fazla şube açmayı başarmıştır. Sektöre öncelikle otomotiv aldırarak giren Eminevim daha sonra ev, arsa, iş yeri gibi çeşitli gayrimenkul alımlarını da sağlayarak büyüme eğrisine girmiştir. Eminevim ülkemizde bulunan şubelerine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Eminevim tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çağrı merkezi müşteri temsilcisi, sigorta teknik personeli, avukat, satış uzman yardımcısı, saha satış temsilcisi, sigorta teknik personeli, kontrol ve raporlama uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Eminevim İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eminevim bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfadan kurum bünyesindeki açık iş pozisyonları ile bunlara dair başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere erişmeniz mümkündür. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Eminevim gibi bir firmada çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Eminevim iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Eminevim İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER EMİNEVİM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eminevim konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eminevim duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.