Emine Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşidir. 1955 yılında İstanbul ilimizde doğmuştur. Aslen Siirtli olan Emine Erdoğan, eğitimine Zeynep Kamil İlkokulu’nda başladı, daha sonra Mithatpaşa Akşam Sanat Okulu’na devam etti ancak buradan mezun olmadı. İki kız, iki erkek dört evladı olan Emine Erdoğan, sosyal ve siyasal hayatta daima aktif roller üstlenmiştir. ‘İdealist Kadınlar Birliği’nin kurucu üyeleri arasında yer almaktadır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 1978 yılında evlenmişlerdir. Çiftin Ahmet Burak, Necmettin Bilal, Esra ve Sümeyye adlarında dört çocuğu bulunmaktadır. Çok sayıda kişi çeşitli sebeplerden dolayı Emine Erdoğan’a ulaşmak istemektedir. Peki Emine Erdoğan’a nasıl, nereden ulaşılır?

Emine Erdoğan’a mesaj gönder, mektup yaz

Emine Erdoğan her dönem halkla ilişkilerine ciddi önem vermiştir. Sosyal yardım etkinliklerinde, kendine ulaşmaya çalışan yardıma muhtaç kişilerin yanında daima kendisini görmekteyiz.  Oldukça yardımsever bir kişiliğe sahip olan Emine Erdoğan hatta birçok kez bu sebepten ödül almaya layık görülmüştür. Örneğin İngiltere’de gerçekleştirilen Dünya Müslüman Hayırseverler Kongresinde “İnsani Hizmet Takdir Ödülü” almıştır. Emine Erdoğan yardımsever yönü ile kuşkusuz yediden yetmişe çok sayıda kişinin takdirini almayı başarmıştır. Emine Erdoğan’a sesini duyurmak isteyen, kendisine mail atmak, telefon numarası ile ulaşmak isteyen çok sayıda kişi bulunuyor. Peki Emine Erdoğan’a online herhangi bir şekilde ulaşmanın yolu var mıdır?Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayiyp Erdoğan (Bakınız Cumhurbaşkanı’na mesaj gönder ) gibi İnternet üzerinden iletişim kanallarını açmayı tercih etmemiştir. Fakat kendisinin şahsi bir Twitter hesabı ile İnstagram hesabı bulunmaktadır. Her ne kadar telefon numarası veya mail adresi bulunmasa da bu hesaplar üzerinden kendisine istek, dilek veya şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

Emine Erdoğan İnstagram Hesabı İçin TIKLAYIN

Emine Erdoğan Twitter Hesabı İçin TIKLAYIN

Buradan kendisine iletmiş olduğunuz mesajlar, Emine Erdoğan’ın danışmanları tarafından incelenmektedir. Gerekli görülmesi durumunda da bu mesajlar bizzat Emine Erdoğan’a gösterilmektedir. Bu sayede başvuru yapmak haricinde kendisi ile iletişim kurabileceğiniz bir mecra ise bulunmamaktadır. Aksini iddia eden web adreslerine itibar etmemeniz önemle rica olunur.

Bu yazımızda Emine Erdoğan iletişim adresleri, Emine Erdoğan’a mesaj gönderme, Emine Erdoğan mail adresi, telefon numarası ve Emine Erdoğan’a nasıl ulaşabilirim, nasıl mektup yazılır, mektup yazmak istiyorum hakkında detaylı açıklamalara yer verdik. Sizin de Sayın Emine Erdoğan’a iletmek istediğiniz mesajınız varsa konu altında yorum bölümüne ekleyebilirsiniz.


DİĞER EMİNE ERDOĞAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, emine erdoğan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan emine erdoğan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.