Ülkemizde enerji alanında dışa bağımlılığı önlemek maksadıyla her geçen gün yeni yatırımlar yapılmaya devam ediliyor. Bu alanda ülkemizde hizmet vermekte olan şirketlerden bir tanesi de Emba Elektrik Üretim A.Ş. firmasıdır. Kurulmuş olduğu günden bu yana yatırımlarına ve çalışmalarına aralıksız devam eden firma bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam edilmektedir. Emba Elekrik bu çalışanlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Emba Elektrik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Emba Elektrik İş İlanları 2023

Emba Enerji özellikle son dönemde ülkemizde çok sayıda yatırıma imza attı. Bunlardan bir tanesi de Adana ilimizde bulunan Hunutlu Termik Santrali projesidir. Yatırımlarına hız vermeden devam etmek isteyen firma bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Emba Enerji tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; bilgi işlem teknikeri, satış uzmanı, işletme müdürü, elektrik bakım teknisyeni, üretim operatörü, makine mühendisi, depo sorumlusu, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Emba Elektrik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Emba Elektrik bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız oldukça basit bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurular için bir özgeçmiş hazırlamalı ve bu özgeçmişi daha sonra ik@embapower.com mail adresine iletmelisiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Online olarak doldurabileceğiniz bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda Emba Enerji iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER EMBA ELEKTRİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, emba elektrik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan emba elektrik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.