Elmak Enerji Taahhüt, enerji sektöründe proje ve taahhüt hizmetleri vermek amacı ile 2003 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne yurt içinde; Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş., Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş., Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş., TED, Limgaz, Kargı HES, Yusufeli HES, LimakPort, KMO, TANAP, Kuzu Rezidans ve AVM, Atakule GYO, yurt dışında ise; Kosova Elektrik Dağıtım, Limak – AGE (Arnavutluk), Summa – Limak (Senegal Dakar Havalimanı) projelerinde hizmet vermiştir. Elmak Enerji Taahhüt, Limak Holding bünyesinde hizmet sunmaktadır. Kurum faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Elmak Enerji Taahhüt tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Elmak Enerji Taahhüt İş İlanları 2023

Limak Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirket yani Elmak Enerji Taahhüt kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesi sürdürmüş ve günümüzde alanında en büyük firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. 2018 yılında da TANAP Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi boru hattı inşaatının, Eskişehir’den Yunanistan sınırına kadar olan 4 peak ve 10 vana istasyonundan oluşan elektrik-enstrümantasyon işlerinin tamamı Elmak taahhüdü altında tamamlanmıştır. Ayrıca Makedonya’nın başkenti Üstüp’te devam eden Limak Diamond Of Skopje karma kullanımlı projede otel inşaatının MEP işlerini yapmaktadır. Elmak Enerji Taahhüt büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürken bünyesine de çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Elmak Enerji Taahhüt tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış uzmanı, teknisyen, tekniker, elektrik elektronik mühendisi, pazarlama uzmanı, iş makineleri operatörü, teknik ressam, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Elmak Enerji İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Limak Enerji grubu şirketlerinden bir tanesi olan Elmak Enerji bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Elmak Enerji iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Elmak Enerji İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ELMAK ENERJİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, elmak enerji konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan elmak enerji duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.