Elif Kitabevi, 1972 yılında İstanbul ilimizde Pendik ilçesinde kurulmuş olan bir kitap dükkanıdır. Herkes okusun diye, herkesin mağazası olma hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Elif Kitabevi, ikinci mağazasını ise Kurtköy Mahallesinde faaliyete geçirmiştir. Bu mağazasında kitap haricinde kırtasiye ürünleri ve oyuncak satışı da gerçekleştirilmektedir. Elif Kitabevi, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Elif Kitabevi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Elif Kitabevi İş İlanları 2023

Elif Kitabevi alanında uzun mağazacılık geçmişi ve deneyimi ile ürün yelpazesine sahip akla gelen ilk firmalardan bir tanesidir. Kalite anlayışı ile ülkemizde seçkin kitabevleri arasına girmeyi başarmıştır. Elif Kitabevi bu başarısını sürdürmek adına markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Elif Kitabevi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış ve pazarlama elemanı, satış temsilcisi, part time satış personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Elif Kitabevi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Elif Kitabevi bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Kurum personel alımları için kariyer portallarına ilan vermektedir. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilir. Bu yazımızda Elif Kitabevi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Elif Kitabevi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ELİF KİTABEVİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, elif kitabevi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan elif kitabevi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.