Ülkemizde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılmaya devam ediliyor. Bu yapılan yatırımlardan bir tanesi de belki de ülkemizdeki sağlık anlayışını tamamen değiştirecek olan şehir hastaneleri. Tamamen modern bir şekilde hazırlanan bu hastanelerden bir tanesi de Elazığ ilimizde yapılıyor. Hastane yakın zamanda hizmete girecek ve her gün binlerce hasta ağırlayacak. Elazığ Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak. Elazığ Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Elazığ Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Toplam 347 bin 172 metrekare alan üzerine kurulan Elazığ Şehir Hastanesi, 1038 yatak kapasitesine sahip. Bölgede sağlık tesisi alanındaki ihtiyacı karşılamak üzere yapılan hastanenin bir önemli özelliği daha bulunuyor. Elazığ Şehir Hastanesi aynı zamanda bölgede bir istihdam kapısı olacak. Hastane bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak.Elazığ İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Elazığ Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; ambulans şoförü, çağrı merkezi personeli, özel güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, beden işçisi, doktor, hemşire, hasta bakıcı, destek personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Elazığ Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Elazığ Şehir Hastanesi bünyesinde çalışacak olan personellerin birçoğu diğer kapanacak olan hastanelerden transfer edilecek. Bunun dışında kalan kadro ve pozisyonlara ise başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerine müracaat ederek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları yapacak olduğunuz iş başvurularını detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır.Tüm bu iş ilanları yayınlandığında aynı zamanda www.devlette.com üzerinde de paylaşacağız. Bu sebepten ilanları kaçırmamak adına sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Elazığ Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.