Sağlık alanında yapılan yatırımlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de Elazığ ilimizde hayata geçirilmiştir. Elazığ Şehir Hastanesi veya diğer adı ile Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü, 350 bin metrekare bir alanda kurulu olan ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesidir. Kapılarını açtığı günden bu yana her gün on binlerce ziyaretçi alan hastane, teknolojik altyapısı ve diğer olanakları ile göz dolduruyor. Gerek Elazığ ilimizden gerekse çevre illerdeki hastaların en çok tercih ettikleri sağlık kurumu olmasının yanında bünyesinde istihdam ettiği kişi sayısı ile de önemli bir kurumdur. Hastane bünyesinde istihdam edilen kişilere ek olarak ise her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor. Elazığ Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Elazığ Şehir Hastanesi İş İlanları 2022

Toplam 1038 yataklı olan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, 888 yatak kapasitesine sahip ana hastane ile 100 yatak kapasitesine sahip yüksek güvenlikli adli psikiyatri yani YGAP hastanesi ve 50 yatak kapasitesine sahip tutuklu adli psikiyatri ana hastanesi, 60 üniteli ağız ve diş kliniğinden oluşuyor. Hastane dünyanın en ileri teknolojileri ile donatılmış durumda. Hastane Rönesans Holding tarafından yapılmıştır. Elazığ Şehir Hastanesi bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Elazığ İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Elazığ Şehir Hastanesi bünyesine şimdiye kadar alınmış olan veya bundan sonra alınması planlanan kadro ve pozisyonlarda yani iş ilanları içinde; tekniker, hemşire, özel güvenlik görevlisi, fizyoterapist, engelli personel, hasta kabul elemanı, eski hükümlü işçi, ambulans şoförü, tıbbi sekreter, diyetisyen, sekreter, hasta bakıcı, laborant gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Elazığ Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Elazığ Şehir Hastanesi ilk açıldığında personel açığının büyük bir bölümü kapanan çevre hastanelerden temin edildi. Kalan bölümleri için ise İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınlandı. Yine açık iş pozisyonları için il veya ilçenizde bulunan İŞKUR müdürlüklerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İş başvuru formu doldurmanızın ardından kurumun insan kaynakları başvurunuzu detaylı olarak değerlendirecektir.

Elazığ Şehir Hastanesi Nerededir?

Adres: Ulukent Mahallesi (Doğukent Depo Mevkii, Sefer Sk. No: 99, 23350 Elâzığ Merkez/Elazığ

Çalışma saatleri: Açık ⋅ Kapanış saati: 17:00

Telefon: (0424) 606 60 00

Adres: “Ulukent Mahallesi (Doğukent Depo Mevkii, Sefer Sk. No: 99, 23350 Elâzığ Merkez/Elazığ”

Bu yazımızda Elazığ Şehir Hastanesi ne zaman personel, eleman, işçi, memur alımı yapacak ile güncel iş ilanları ve işe alım süreci hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.